Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pižmo. Co znamená odborný pojem Pižmo z kategorie Různé?

Co je Pižmo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Pižmo?

Pižmo je látka přírodního původu, která se používala jako přísada do parfémů za účelem prodloužení trvanlivosti vůně. Dnes se používají syntetické náhražky. Pižmo je výměšek žláz samců kabarů pižmových, kteří si jím značkují své území. Pižmo má pronikavý zápach a jsou mu přisuzovány afrodiziakální účinky.

Co je to Pižmo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Pižmo. Co znamená odborný pojem Pižmo z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro Superia.cz

Definici pojmu Pižmo sdílejte s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Pižmo je v kategorii různé

Klíčová slova: různé, význam pojmu, wiki, lexikon, význam slova, co je to Pižmo?, definice, co to je, informace, slovník, různé, odborné názvosloví, vysvětlení, co znamená, význam, synonymum, formulace, terminus technicus


Pojem Pižmo je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Pižmo? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Pižmo (odborně a hovorově zastarale mošus) je pronikavě páchnoucí látka, kterou produkují samci kabarů pižmových při značkování svého území. Této látce, strukturně podobné feromonům, se přisuzují afrodiziakální účinky.

Pro více informací o heslu Pižmo zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Pižmo na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pižmo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Pižmo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pižmo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Pižmo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Pižmo ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Pižmo například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Pižmo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Pižmo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pižmo, odpověď na dotaz co je to Pižmo?. Víte např. kdo to je Miluše Voborníková? Znáte a víte kdo je Hater? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.