Co je to?
Definice výrazu Hrubá stavba. Co znamená odborný pojem Hrubá stavba z kategorie Stavebnictví?

Co to je Hrubá stavba? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hrubá stavba?

Hrubá stavba je pojem z 80. let 20. století, kdy se takto označovala hlavní stavební výroba, tedy zhotovení základů domu a přilehlých nosných konstrukcí, včetně stavby krovu a zastřešení celé stavby. Součástí hrubé stavby paradoxně není základová deska.
Součástí jsou vždy obvodové a vnitřní nosné stěny, stropy, příčky, střešní konstrukce a krytina, popř. vnitřní část komína. Velmi stručně řečeno jde o surovou stavbu bez estetických úprav.


Co je to Hrubá stavba? Význam slova, termín, Definice výrazu Hrubá stavba. Co znamená odborný pojem Hrubá stavba z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hrubá stavba s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hrubá stavba patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, terminologie, terminus technicus, popis, slovo, wiki, slovník, heslo, definice, co to je, vysvětlení, pojem, Stavebnictví, termín, co je to Hrubá stavba?, názvosloví, Stavebnictví, význam slova


Pojem Hrubá stavba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Hrubá stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hrubá stavba na Youtube

Hledat slovo Hrubá stavba ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Hrubá stavba na Google.cz

Najít heslo Hrubá stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Hrubá stavba ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrubá stavba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hrubá stavba? resp. co to je Hrubá stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hrubá stavba, odpověď na dotaz co je to Hrubá stavba?. Víte např. kdo to je Spotter? Znáte a víte kdo je Náfuka? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.