Co je to?
Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je to Kombinované studium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kombinované studium

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství

Klíčová slova: co je to Kombinované studium?, terminologie, definice pojmu, slovník, definice, terminus technicus, synonymum, význam slova, pojem, odborné názvosloví, význam, informace, termín, význam pojmu, přesný výraz, Školství, slovo, Školství


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Kombinované studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Kombinované studium ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kombinované studium na Youtube

Zkusit najít výraz Kombinované studium ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kombinované studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Kombinované studium ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kombinované studium? resp. co znamená slovo Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Génius? Znáte a víte kdo je Kovotepec? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.