Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je to Kombinované studium? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kombinované studium?

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kombinované studium? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Kombinované studium je v kategorii Školství

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, vysvětlení, co to je, pojem, termín, význam, význam slova, co znamená, Školství, slovník, wiki, lexikon, terminus technicus, popis, Kombinované studium, definice pojmu, Školství


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Kombinované studium ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kombinované studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Kombinované studium na Google.cz

Hledat videa s názvem Kombinované studium na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kombinované studium ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Kombinované studium ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní již víte jaká je definice termínu Kombinované studium? resp. jaký je význam slova Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Frankenstein? Znáte a víte kdo je Sponzor? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Kombinované studium i v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.