Co je to?
Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je to Kombinované studium? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kombinované studium?

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kombinované studium? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kombinované studium je v kategorii Školství

Klíčová slova: co to je, význam slova, informace, Školství, co znamená, odborný výraz, terminus technicus, pojem, lexikon, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, přesný význam, formulace, termín, definice pojmu, Kombinované studium, názvosloví


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kombinované studium lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kombinované studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kombinované studium ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kombinované studium ve Wikimedia Commons

Najít pojem Kombinované studium na Google.cz

Vyhledat slovo Kombinované studium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kombinované studium ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Kombinované studium? resp. co znamená výraz Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Upír? Znáte a víte kdo je Kominík? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kombinované studium v jiné sekci než Školství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.