Co je to?
Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je to Kombinované studium? Význam slova

Co znamená termín Kombinované studium? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kombinované studium sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kombinované studium patří do sekce Školství

Klíčová slova: význam, přesný význam, Školství, co znamená, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, Kombinované studium, Školství, odborný výraz, synonymum, lexikon, popis, informace, co to je, termín, význam pojmu, wiki


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kombinované studium

Zkusit najít termín Kombinované studium ve Wikislovníku

Najít pojem Kombinované studium na Google.cz

Hledat slovo Kombinované studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Kombinované studium ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Kombinované studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kombinované studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kombinované studium? resp. co znamená výraz Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Bečvář? Znáte a víte kdo je Ivan Gašparovič? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.