Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kombinované studium. Co znamená pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je to Kombinované studium? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kombinované studium

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kombinované studium. Co znamená pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Kombinované studium) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Kombinované studium patří do kategorie Školství

Klíčová slova: terminologie, co znamená, pojem, odborný výraz, přesný výraz, význam, definice pojmu, Kombinované studium, synonymum, Školství, názvosloví, informace, definice, wiki, slovník, heslo, lexikon, co je to Kombinované studium?


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Kombinované studium ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kombinované studium ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Kombinované studium ve Wikipedii

Hledat frázi Kombinované studium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kombinované studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kombinované studium ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste zjistili jaká je definice slova Kombinované studium? resp. co vlastně znamená slovo Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Leonid Iljič Brežněv? Znáte a víte kdo je Spratek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Kombinované studium i v jiné sekci než je kategorie Školství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.