Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kombinované studium. Co znamená pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je Kombinované studium? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kombinované studium

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kombinované studium. Co znamená pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Kombinované studium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: terminus technicus, význam, co je to Kombinované studium?, lexikon, význam pojmu, co znamená, význam slova, pojem, popis, termín, synonymum, wiki, Školství, heslo, názvosloví, přesný výraz, definice, vysvětlení


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Kombinované studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Kombinované studium na Google.cz

Vyhledat pojem Kombinované studium ve Wikislovníku

Hledat slovo Kombinované studium ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kombinované studium ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kombinované studium ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Kombinované studium? resp. jaká je definice termínu Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Josef Vařeka? Znáte a víte kdo je Nadutec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Školství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.