Co je to?
Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Co je to Kombinované studium? Význam slova

Co znamená termín Kombinované studium? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kombinované studium je typ studia, ve kterém se kombinuje prezenční a dálková forma studia. Jedná se o druh vysokoškolského studia. Kombinované studium se skládá z intenzivních kurzů, které se konají v několika dnech v semestru. Většinou se jedná o pátky a víkendy.
Při těchto kurzech se probírá jen základ látky, zbytek je pak určen pro samostudium. Do kombinovaného studia může být zahrnut i e-learning a konzultace s jednotlivými vyučujícími. Na konci každého semestru jsou zápočty a zkoušky stejně jako u denního studia.


Co je to Kombinované studium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kombinované studium. Co znamená odborný pojem Kombinované studium z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kombinované studium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: pojem, Kombinované studium, synonymum, co to je, slovo, co znamená, formulace, termín, popis, Školství, význam pojmu, definice, přesný význam, Školství, co je to Kombinované studium?, informace, názvosloví, wiki


Pojem Kombinované studium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Kombinované studium ve Wikipedii

Vyhledat heslo Kombinované studium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Kombinované studium ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kombinované studium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Kombinované studium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Kombinované studium ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombinované studium například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kombinované studium? resp. co přesně znamená slovo Kombinované studium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombinované studium, odpověď na dotaz co je to Kombinované studium?. Víte např. kdo to je Fanoušek? Znáte a víte kdo je Kovotepec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.