Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šrotovné. Co znamená odborný pojem Šrotovné z kategorie Ekonomie?

Co je to Šrotovné? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Šrotovné?

Šrotovné je název pro finanční příspěvek, který od státu obdrží ten, kdo si zakoupí nový automobil a současně odveze staré auto k ekologické likvidaci na vrakoviště. Šrotovné bylo zavedeno z důvodu klesajícího zájmu o nákup nových automobilů.
Zavedení šrotovného bylo plánováno k zavedení v 15 zemích. Jde také o snahu omladit vozový park a odstranit ze silnic stará neekologická a méně bezpečná vozidla. Proti zavedení šrotovného se tradičně bouří zastánci volného trhu.


Co je to Šrotovné? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šrotovné. Co znamená odborný pojem Šrotovné z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Šrotovné? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Šrotovné je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, wiki, názvosloví, Šrotovné, definice pojmu, co znamená, odborný výraz, Ekonomie, význam, lexikon, definice, informace, terminologie, přesný výraz, formulace, popis, co je to Šrotovné?


Pojem Šrotovné je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Šrotovné?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Šrotovné je finanční příspěvek státu za nákup nového osobního automobilu při současném odevzdání starého na vrakoviště, kde je ekologicky zlikvidován. Má za úkol zmírnit důsledky ekonomické krize promítající se v klesajícím zájmu o nové automobily.

Zkuste zjistit více informací o slovu Šrotovné v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Šrotovné na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šrotovné ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Šrotovné ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Šrotovné ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Šrotovné ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Šrotovné na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šrotovné například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Šrotovné? resp. jaký je význam pojmu Šrotovné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šrotovné, odpověď na dotaz co je to Šrotovné?. Víte např. kdo to je Zámečník? Znáte a víte kdo je Lyndon Johnson? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?