Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šrotovné. Co znamená odborný pojem Šrotovné z kategorie Ekonomie?

Co je to Šrotovné? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Šrotovné?

Šrotovné je název pro finanční příspěvek, který od státu obdrží ten, kdo si zakoupí nový automobil a současně odveze staré auto k ekologické likvidaci na vrakoviště. Šrotovné bylo zavedeno z důvodu klesajícího zájmu o nákup nových automobilů.
Zavedení šrotovného bylo plánováno k zavedení v 15 zemích. Jde také o snahu omladit vozový park a odstranit ze silnic stará neekologická a méně bezpečná vozidla. Proti zavedení šrotovného se tradičně bouří zastánci volného trhu.


Co je to Šrotovné? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šrotovné. Co znamená odborný pojem Šrotovné z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Šrotovné? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Šrotovné je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, význam slova, slovník, heslo, pojem, význam pojmu, význam, přesný význam, slovo, Ekonomie, synonymum, přesný výraz, co je to Šrotovné?, definice, lexikon, vysvětlení, co to je


Pojem Šrotovné je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Šrotovné?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Šrotovné je finanční příspěvek státu za nákup nového osobního automobilu při současném odevzdání starého na vrakoviště, kde je ekologicky zlikvidován. Má za úkol zmírnit důsledky ekonomické krize promítající se v klesajícím zájmu o nové automobily.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Šrotovné na Google.cz

Zkusit najít pojem Šrotovné ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šrotovné ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šrotovné ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Šrotovné na Youtube

Hledat termín Šrotovné ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šrotovné například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Šrotovné? resp. co přesně znamená slovo Šrotovné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šrotovné, odpověď na dotaz co je to Šrotovné?. Víte např. kdo to je Johnny Cash? Znáte a víte kdo je Lyndon Johnson? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Ekonomie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?