Co je to?
Výraz, termín, definice slova Šrotovné. Co znamená odborný pojem Šrotovné z kategorie Ekonomie?

Co je to Šrotovné? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Šrotovné

Šrotovné je název pro finanční příspěvek, který od státu obdrží ten, kdo si zakoupí nový automobil a současně odveze staré auto k ekologické likvidaci na vrakoviště. Šrotovné bylo zavedeno z důvodu klesajícího zájmu o nákup nových automobilů.
Zavedení šrotovného bylo plánováno k zavedení v 15 zemích. Jde také o snahu omladit vozový park a odstranit ze silnic stará neekologická a méně bezpečná vozidla. Proti zavedení šrotovného se tradičně bouří zastánci volného trhu.


Co je to Šrotovné? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Šrotovné. Co znamená odborný pojem Šrotovné z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Šrotovné můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Šrotovné je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: co je to Šrotovné?, definice pojmu, termín, informace, názvosloví, pojem, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, význam, terminologie, formulace, ekonomie, Šrotovné, wiki, heslo, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Šrotovné je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Šrotovné dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Šrotovné je finanční příspěvek státu za nákup nového osobního automobilu při současném odevzdání starého na vrakoviště, kde je ekologicky zlikvidován. Má za úkol zmírnit důsledky ekonomické krize promítající se v klesajícím zájmu o nové automobily.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šrotovné ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Šrotovné ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Šrotovné ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Šrotovné ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Šrotovné ve Wikizdrojích

Najít výraz Šrotovné na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šrotovné například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teď už víte jaká je definice termínu Šrotovné? resp. jaká je definice termínu Šrotovné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šrotovné, odpověď na dotaz co je to Šrotovné?. Víte např. kdo to je Jan Slabák? Znáte a víte kdo je Bednář? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je ekonomie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?