Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spotřebitelský úvěr. Co znamená pojem Spotřebitelský úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je to Spotřebitelský úvěr? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr je pojmenování krátkodobého úvěru na nižší částku. Jedná se o produkt, který nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti.
U většiny spotřebitelských úvěrů není nutné uvádět účel, pro který si úvěr berete – neúčelový úvěr. Pokud se jedná o spotřebitelský úvěr účelový, může být tento úvěr výhodnější, s nižším procentem úroků. Částku, úroky a poplatky uvádí smlouva o spotřebitelském úvěru, kterou žadatel podepisuje.


Co je to Spotřebitelský úvěr? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Spotřebitelský úvěr. Co znamená pojem Spotřebitelský úvěr z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Spotřebitelský úvěr s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Spotřebitelský úvěr je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: popis, wiki, formulace, lexikon, co to je, význam, odborné názvosloví, termín, informace, přesný výraz, pojem, význam pojmu, slovník, co znamená, odborný výraz, názvosloví, definice, synonymum


Pojem Spotřebitelský úvěr je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Spotřebitelský úvěr můžete dozvědět následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Spotřebitelský úvěr (velmi zřídka též maloobchodní úvěr) je jeden z úvěrů určený pro jednotlivce na nepodnikatelské účely, typicky nákup (spotřebního zboží, automobilu, vybavení domácnosti a podobně — pro nemovitosti nebo kapitál na podnikání se většinou používají jiné, pro to určené úvěry nebo hypotéky).

Spotřebitelský úvěr může nebo nemusí být zajištěný ručením. To má, pokud je výše půjčované částky vyšší než určitý limit, který se v současnosti pohybuje přibližně kolem půl milionu korun (půjčky nad milion korun není obvyklé řešit tímto typem úvěru). Je-li ručení vyžadováno, musí ten, který si chce spotřebitelský úvěr vzít, ručit nějakou movitou věcí nebo nemovitostí, nebo sehnat ke svému úvěru ručitele.

Další informační zdroje o slovu Spotřebitelský úvěr

Hledat videa s názvem Spotřebitelský úvěr na Youtube

Vyhledat termín Spotřebitelský úvěr ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spotřebitelský úvěr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Spotřebitelský úvěr ve Wikizdrojích

Najít pojem Spotřebitelský úvěr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Spotřebitelský úvěr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotřebitelský úvěr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Spotřebitelský úvěr? resp. co znamená slovo Spotřebitelský úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spotřebitelský úvěr, odpověď na dotaz co je to Spotřebitelský úvěr?. Víte např. kdo to je Tydýt? Znáte a víte kdo je Lajdák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Bankovnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.