Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vila. Co znamená pojem Vila z kategorie Stavebnictví?

Co to je Vila? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Vila?

Vila je definována jako samostatná obytná stavba, ve které žije jedna či více rodin. Tato budova mívá jedno až dvě nadzemní podlaží, garáž a zahradu. Je postavena z betonu nebo cihel.
Vily byly původně luxusním obydlím majitelů statku a nacházely se mezi poli a hospodářskými staveními. Stavěny byly již ve starověku a antice, kde vlastnictví vil patřilo ke znakům bohatství. V současné době stojí vily v částech města s podobnými budovami, kde tvoří vilové čtvrti.


Co je to Vila? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Vila. Co znamená pojem Vila z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vila sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Vila patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: terminus technicus, význam slova, formulace, Stavebnictví, význam, význam pojmu, slovník, odborný výraz, názvosloví, slovo, heslo, synonymum, popis, wiki, co znamená, definice pojmu, přesný výraz, Stavebnictví


Pojem Vila je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Vila ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vila ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Vila ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Vila ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Vila ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Vila ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vila například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Vila? resp. co je to Vila? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vila, odpověď na dotaz co je to Vila?. Víte např. kdo to je Vandal? Znáte a víte kdo je Barytonista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vila v jiné sekci než Stavebnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.