Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vila. Co znamená pojem Vila z kategorie Stavebnictví?

Co to je Vila? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Vila?

Vila je definována jako samostatná obytná stavba, ve které žije jedna či více rodin. Tato budova mívá jedno až dvě nadzemní podlaží, garáž a zahradu. Je postavena z betonu nebo cihel.
Vily byly původně luxusním obydlím majitelů statku a nacházely se mezi poli a hospodářskými staveními. Stavěny byly již ve starověku a antice, kde vlastnictví vil patřilo ke znakům bohatství. V současné době stojí vily v částech města s podobnými budovami, kde tvoří vilové čtvrti.


Co je to Vila? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Vila. Co znamená pojem Vila z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Vila s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vila se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, wiki, přesný význam, definice, Stavebnictví, slovník, slovo, terminus technicus, co je to Vila?, lexikon, vysvětlení, heslo, odborný výraz, synonymum, termín, pojem, co znamená


Pojem Vila je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Vila ve Wikipedii

Vyhledat výraz Vila ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Vila ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Vila na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vila ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Vila ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vila například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Vila? resp. co se skrývá pod slovem Vila? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vila, odpověď na dotaz co je to Vila?. Víte např. kdo to je Osmany Laffita? Znáte a víte kdo je Barytonista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Vila i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.