Co je to?
Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je to Kalcifikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kalcifikace

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).


Co je to Kalcifikace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kalcifikace můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kalcifikace je v sekci Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, wiki, význam, synonymum, význam pojmu, odborný výraz, pojem, co je to Kalcifikace?, co to je, co znamená, termín, odborné názvosloví, informace, popis, vysvětlení, význam slova, slovo, terminologie


Pojem Kalcifikace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Kalcifikace na Google.cz

Zkusit najít výraz Kalcifikace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Kalcifikace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kalcifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Kalcifikace ve Wikipedii

Hledat termín Kalcifikace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kalcifikace například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kalcifikace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Neurotik? Znáte a víte kdo je Teta? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kalcifikace i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?