Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je to Kalcifikace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kalcifikace

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).


Co je to Kalcifikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Kalcifikace se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: pojem, co znamená, význam pojmu, přesný význam, formulace, Kalcifikace, odborný výraz, synonymum, lékařství, názvosloví, lékařství, odborné názvosloví, význam, co je to Kalcifikace?, popis, definice, co to je, termín


Pojem Kalcifikace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kalcifikace v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kalcifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Kalcifikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Kalcifikace ve Wikislovníku

Hledat termín Kalcifikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Kalcifikace na Google.cz

Najít slovo Kalcifikace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kalcifikace například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kalcifikace? resp. jaká je definice termínu Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Vilém Mathesius? Znáte a víte kdo je Kazi? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?