Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kalcifikace. Co znamená pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je Kalcifikace?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kalcifikace?

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).


Co je to Kalcifikace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kalcifikace. Co znamená pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Kalcifikace se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: názvosloví, co je to Kalcifikace?, slovník, význam, terminologie, terminus technicus, co znamená, termín, pojem, přesný význam, význam slova, vysvětlení, slovo, Kalcifikace, informace, lexikon, co to je, odborný výraz


Pojem Kalcifikace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Kalcifikace na Youtube

Najít heslo Kalcifikace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Kalcifikace ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Kalcifikace ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kalcifikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Kalcifikace ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kalcifikace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte co je to Kalcifikace? resp. jaký je přesný význam slova Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Billie Eilish? Znáte a víte kdo je Honimír? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Kalcifikace i v jiné části webu než je kategorie lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Lékárna, kalcifikace, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?