Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arboretum. Co znamená pojem Arboretum z kategorie Příroda?

Co je to Arboretum? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Arboretum?

Arboretum označuje úmyslně a cíleně shromažďovaný soubor živých dřevin. Může sloužit i jako botanická zahrada. Úprava arboreta se řídí jeho účelem, může být tedy upraveno jako okrasná zahrada či park nebo zde mohou rostliny růst volně.
Výběr rostlin je buď úzce specializovaný a odborný, nebo slouží pouze pro okrasu a jako příklad úpravy krajiny. Arboreta se zakládají i u zahradnických škol jako pomůcka pro výuku.


Co je to Arboretum? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Arboretum. Co znamená pojem Arboretum z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Arboretum můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Arboretum je v kategorii Příroda

Klíčová slova: terminologie, wiki, pojem, definice, Příroda, význam, informace, přesný význam, definice pojmu, heslo, synonymum, význam slova, lexikon, přesný výraz, co to je, co znamená, slovník, názvosloví


Pojem Arboretum je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Arboretum ve Wikipedii

Hledat výraz Arboretum ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Arboretum ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Arboretum ve Wikislovníku

Najít termín Arboretum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Arboretum na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Arboretum například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Arboretum? resp. co znamená výraz Arboretum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arboretum, odpověď na dotaz co je to Arboretum?. Víte např. kdo to je Brašnář? Znáte a víte kdo je Sexuolog? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Příroda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.