Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arboretum. Co znamená pojem Arboretum z kategorie Příroda?

Co je to Arboretum? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Arboretum

Arboretum označuje úmyslně a cíleně shromažďovaný soubor živých dřevin. Může sloužit i jako botanická zahrada. Úprava arboreta se řídí jeho účelem, může být tedy upraveno jako okrasná zahrada či park nebo zde mohou rostliny růst volně.
Výběr rostlin je buď úzce specializovaný a odborný, nebo slouží pouze pro okrasu a jako příklad úpravy krajiny. Arboreta se zakládají i u zahradnických škol jako pomůcka pro výuku.


Co je to Arboretum? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Arboretum. Co znamená pojem Arboretum z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Arboretum doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Arboretum se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: Arboretum, co znamená, definice, názvosloví, lexikon, Příroda, odborné názvosloví, Příroda, wiki, definice pojmu, význam, odborný výraz, význam pojmu, heslo, terminus technicus, formulace, terminologie, přesný význam


Pojem Arboretum je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Arboretum ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Arboretum ve Wikipedii

Vyhledat slovo Arboretum ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Arboretum na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arboretum ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Arboretum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Arboretum například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Arboretum? resp. co přesně označuje termín Arboretum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arboretum, odpověď na dotaz co je to Arboretum?. Víte např. kdo to je Velekněz? Znáte a víte kdo je Sexuolog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.