Co je to?
Definice výrazu, termínu Lipedéma. Co znamená odborný pojem Lipedéma z kategorie Nemoce?

Co je to Lipedéma? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lipedéma?

Lipedéma je pojmenování onemocnění tukové tkáně a dysfunkce lymfy. Jedná se o nemoc chronickou, která postihuje především nohy a také ruce. V nich se hromadí velké množství tukových buněk. Lipedéma postihuje skoro vždy pouze ženy, bývá dědičná a často také bolestivá.
Postiženy mohou být ženy bez ohledu na hmotnostní rozdíly. Tukové buňky se ukládají a šíří od oblasti pasu až ke kotníkům. Lipedéma může vzniknout z mnoha důvodů, pro léčení je důležitá včasná a správná diagnostika.


Co je to Lipedéma? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lipedéma. Co znamená odborný pojem Lipedéma z kategorie Nemoce?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Lipedéma s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Lipedéma patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, formulace, wiki, slovník, co znamená, definice pojmu, terminologie, odborné názvosloví, Lipedéma, co je to Lipedéma?, informace, pojem, vysvětlení, Nemoce, co to je, slovo, terminus technicus


Pojem Lipedéma je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Lipedéma ve Wikislovníku

Hledat termín Lipedéma ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Lipedéma na Youtube

Hledat výraz Lipedéma ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lipedéma ve Wikimedia Commons

Najít pojem Lipedéma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lipedéma například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Lipedéma? resp. co znamená výraz Lipedéma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lipedéma, odpověď na dotaz co je to Lipedéma?. Víte např. kdo to je Miloš Zeman? Znáte a víte kdo je Logoped? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.