Co je to?
Definice výrazu, termínu Lipedéma. Co znamená odborný pojem Lipedéma z kategorie Nemoce?

Co je to Lipedéma? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Lipedéma?

Lipedéma je pojmenování onemocnění tukové tkáně a dysfunkce lymfy. Jedná se o nemoc chronickou, která postihuje především nohy a také ruce. V nich se hromadí velké množství tukových buněk. Lipedéma postihuje skoro vždy pouze ženy, bývá dědičná a často také bolestivá.
Postiženy mohou být ženy bez ohledu na hmotnostní rozdíly. Tukové buňky se ukládají a šíří od oblasti pasu až ke kotníkům. Lipedéma může vzniknout z mnoha důvodů, pro léčení je důležitá včasná a správná diagnostika.


Co je to Lipedéma? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lipedéma. Co znamená odborný pojem Lipedéma z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lipedéma sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Lipedéma patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, odborné názvosloví, heslo, slovník, wiki, definice, Nemoce, co to je, pojem, co znamená, synonymum, význam slova, slovo, termín, popis, vysvětlení, přesný výraz


Pojem Lipedéma je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lipedéma ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Lipedéma ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lipedéma na Youtube

Zkusit najít heslo Lipedéma ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Lipedéma ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Lipedéma na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lipedéma například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Lipedéma? resp. co je to Lipedéma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lipedéma, odpověď na dotaz co je to Lipedéma?. Víte např. kdo to je Viktor Preiss? Znáte a víte kdo je Harry Potter? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Lipedéma hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.