Co je to?
Výraz, termín, definice slova Progresivní daň. Co znamená odborný pojem Progresivní daň z kategorie Ekonomie?

Co je to Progresivní daň? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Progresivní daň

Progresivní daň neboli daňová progrese je takový systém zdanění, kdy vyšší daně platí osoby s vyšším příjmem, tedy: čím vyšší příjem, tím vyšší daň. Progresivní zdanění má své příznivce i odpůrce: na jednu stranu se tvrdí, že vysokopříjmové skupiny obyvatel jsou trestány za svůj úspěch, na druhou stranu to, že lidé s vyšším příjmem platí vyšší daň, může být vnímáno jako solidární s těmi, kteří tak úspěšní nejsou a vydělávají méně.


Co je to Progresivní daň? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Progresivní daň. Co znamená odborný pojem Progresivní daň z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Progresivní daň je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, definice, význam, heslo, slovník, Ekonomie, přesný výraz, synonymum, informace, co je to Progresivní daň?, Progresivní daň, význam pojmu, formulace, terminologie, termín, přesný význam, odborné názvosloví


Pojem Progresivní daň je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Progresivní daň zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Progresivní daň ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Progresivní daň ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Progresivní daň ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Progresivní daň ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Progresivní daň ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Progresivní daň ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Progresivní daň například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Progresivní daň? resp. co přesně znamená slovo Progresivní daň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Progresivní daň, odpověď na dotaz co je to Progresivní daň?. Víte např. kdo to je Bruncvík? Znáte a víte kdo je Amant? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.