Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ricochet. Co znamená odborný pojem Ricochet z kategorie Sport?

Co je to Ricochet? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ricochet?

Ricochet je hra připomínající tenis nebo squash. Hrají ji dva hráči na uzavřeném kurtu, používají se speciální rakety a míček. Každá hra má tři sety. V setu vyhrává ten hráč, který jako první získá 15 bodů. Pro vítězství je nutný rozdíl dvou bodů. Pokud se toto nedaří, zvítězí ten, kdo jako první získá celkem 21 bodů.
Celkovým výhercem je ten, kdo vyhraje tři sety. Celou hru sleduje elektronické zařízení, které signalizuje chyby a ukazuje průběžný stav. Body se získávají za soupeřovy chyby.


Co je to Ricochet? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ricochet. Co znamená odborný pojem Ricochet z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Ricochet patří do sekce sport

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, co znamená, lexikon, přesný výraz, slovník, názvosloví, přesný význam, co je to Ricochet?, termín, wiki, Ricochet, odborné názvosloví, informace, význam, formulace, pojem, definice


Pojem Ricochet je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Ricochet dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Ricochet [rikošet] je hra pro dva hráče podobná squashi a vzdáleně tenisu. Hraje se na uzavřeném hřišti (kurtu) speciálními raketami a míčkem na ricochet.
Zápas se hraje na 3 vítězné sety. Set získá hráč, který dosáhne jako první 15 bodů. Hráč musí zvítězit rozdílem 2 bodů. Pokud se nedaří set dohrát, vyhrává hráč, který první dosáhne 21 bodů (bez ohledu na pravidlo o dvoubodovém rozdílu – je tedy možný výsledek 21:20). Hráč se snaží hrát tak, aby v rámci pravidel donutil soupeře udělat chybu a tím získal bod. Zápas vyhrává ten hráč, který vyhraje tři sety. Průběh zápasu je zobrazován na elektrickém zařízení, které je umístěno na přední zdi kurtu. Je zde zobrazován počet vyhraných setů a bodů, kterých jednotliví hráči dosáhli. Zařízení také signalizuje chybu ve hře.

Pro více informací o heslu Ricochet zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Ricochet ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Ricochet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Ricochet ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ricochet ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ricochet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ricochet na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ricochet například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ricochet? resp. co znamená Ricochet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ricochet, odpověď na dotaz co je to Ricochet?. Víte např. kdo to je Pojistný matematik? Znáte a víte kdo je Jerry Hall? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.