Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ricochet. Co znamená pojem Ricochet z kategorie Sport?

Co to je Ricochet? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ricochet

Ricochet je hra připomínající tenis nebo squash. Hrají ji dva hráči na uzavřeném kurtu, používají se speciální rakety a míček. Každá hra má tři sety. V setu vyhrává ten hráč, který jako první získá 15 bodů. Pro vítězství je nutný rozdíl dvou bodů. Pokud se toto nedaří, zvítězí ten, kdo jako první získá celkem 21 bodů.
Celkovým výhercem je ten, kdo vyhraje tři sety. Celou hru sleduje elektronické zařízení, které signalizuje chyby a ukazuje průběžný stav. Body se získávají za soupeřovy chyby.


Co je to Ricochet? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ricochet. Co znamená pojem Ricochet z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ricochet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ricochet se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: přesný význam, slovník, co znamená, terminus technicus, lexikon, Sport, popis, význam pojmu, synonymum, wiki, co to je, definice, Sport, Ricochet, pojem, odborné názvosloví, slovo, heslo


Pojem Ricochet je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ricochet? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Ricochet [rikošet] je hra pro dva hráče podobná squashi a vzdáleně tenisu. Hraje se na uzavřeném hřišti (kurtu) speciálními raketami a míčkem na ricochet.
Zápas se hraje na 3 vítězné sety. Set získá hráč, který dosáhne jako první 15 bodů. Hráč musí zvítězit rozdílem 2 bodů. Pokud se nedaří set dohrát, vyhrává hráč, který první dosáhne 21 bodů (bez ohledu na pravidlo o dvoubodovém rozdílu – je tedy možný výsledek 21:20). Hráč se snaží hrát tak, aby v rámci pravidel donutil soupeře udělat chybu a tím získal bod. Zápas vyhrává ten hráč, který vyhraje tři sety. Průběh zápasu je zobrazován na elektrickém zařízení, které je umístěno na přední zdi kurtu. Je zde zobrazován počet vyhraných setů a bodů, kterých jednotliví hráči dosáhli. Zařízení také signalizuje chybu ve hře.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít výraz Ricochet na Google.cz

Hledat pojem Ricochet ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Ricochet ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Ricochet ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Ricochet ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Ricochet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ricochet například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Ricochet? resp. co znamená slovo Ricochet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ricochet, odpověď na dotaz co je to Ricochet?. Víte např. kdo to je Michal Hrůza? Znáte a víte kdo je Domkář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Ricochet i v jiných kategoriích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.