Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ricochet. Co znamená pojem Ricochet z kategorie Sport?

Co to je Ricochet? Význam slova

Co znamená termín Ricochet? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ricochet je hra připomínající tenis nebo squash. Hrají ji dva hráči na uzavřeném kurtu, používají se speciální rakety a míček. Každá hra má tři sety. V setu vyhrává ten hráč, který jako první získá 15 bodů. Pro vítězství je nutný rozdíl dvou bodů. Pokud se toto nedaří, zvítězí ten, kdo jako první získá celkem 21 bodů.
Celkovým výhercem je ten, kdo vyhraje tři sety. Celou hru sleduje elektronické zařízení, které signalizuje chyby a ukazuje průběžný stav. Body se získávají za soupeřovy chyby.


Co je to Ricochet? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ricochet. Co znamená pojem Ricochet z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Ricochet? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ricochet je v kategorii Sport

Klíčová slova: definice, co znamená, význam, definice pojmu, názvosloví, terminologie, Ricochet, pojem, vysvětlení, terminus technicus, formulace, odborný výraz, informace, popis, co je to Ricochet?, co to je, přesný význam, význam pojmu


Pojem Ricochet je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Ricochet můžete dozvědět následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Ricochet [rikošet] je hra pro dva hráče podobná squashi a vzdáleně tenisu. Hraje se na uzavřeném hřišti (kurtu) speciálními raketami a míčkem na ricochet.
Zápas se hraje na 3 vítězné sety. Set získá hráč, který dosáhne jako první 15 bodů. Hráč musí zvítězit rozdílem 2 bodů. Pokud se nedaří set dohrát, vyhrává hráč, který první dosáhne 21 bodů (bez ohledu na pravidlo o dvoubodovém rozdílu – je tedy možný výsledek 21:20). Hráč se snaží hrát tak, aby v rámci pravidel donutil soupeře udělat chybu a tím získal bod. Zápas vyhrává ten hráč, který vyhraje tři sety. Průběh zápasu je zobrazován na elektrickém zařízení, které je umístěno na přední zdi kurtu. Je zde zobrazován počet vyhraných setů a bodů, kterých jednotliví hráči dosáhli. Zařízení také signalizuje chybu ve hře.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Ricochet ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Ricochet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ricochet ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Ricochet ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Ricochet na Youtube

Hledat slovo Ricochet ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ricochet například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ricochet? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ricochet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ricochet, odpověď na dotaz co je to Ricochet?. Víte např. kdo to je Sergey Brin? Znáte a víte kdo je Čůza? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.