Co je to?
Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Co je to Netbook? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Netbook

Netbook je přenosný počítač co nejmenších rozměrů. Netbook je ještě o něco menší, než notebook.
Hlavními přednostmi netbooku jsou jeho minimální objem, nízká hmotnost a malé požadavky na spotřebu energie a rovněž i nižší pořizovací cena.
Netbook je primárně určený pro surfování na internetu, hodí se i pro občasné a drobné kancelářské nebo administrativní práce. V současné době je na trhu k dispozici velké množství netbooků od celé řady výrobců, které se od sebe víceméně odlišují ve svých parametrech.


Co je to Netbook? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Netbook se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: popis, formulace, názvosloví, definice, Počítače, wiki, co je to Netbook?, pojem, termín, informace, Počítače, vysvětlení, synonymum, význam slova, slovo, odborný výraz, přesný význam, Netbook


Pojem Netbook je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Netbook dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Netbook označuje počítač menší než notebook (tzv. subnotebook), který se zaměřuje na mobilitu, upřednostňuje nízkou spotřebu, cenu i hmotnost, a orientuje se především na poskytnutí přístupu k Internetu (WWW, E-mail) a jednodušší kancelářské práce.

Hledejte pojem Netbook v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Netbook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Netbook ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Netbook na Google.cz

Vyhledat výraz Netbook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Netbook ve Wikizdrojích

Hledat pojem Netbook ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Netbook například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Netbook? resp. co přesně označuje termín Netbook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netbook, odpověď na dotaz co je to Netbook?. Víte např. kdo to je Reptilián? Znáte a víte kdo je Neurotik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.