Co je to?
Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Co je to Netbook? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Netbook

Netbook je přenosný počítač co nejmenších rozměrů. Netbook je ještě o něco menší, než notebook.
Hlavními přednostmi netbooku jsou jeho minimální objem, nízká hmotnost a malé požadavky na spotřebu energie a rovněž i nižší pořizovací cena.
Netbook je primárně určený pro surfování na internetu, hodí se i pro občasné a drobné kancelářské nebo administrativní práce. V současné době je na trhu k dispozici velké množství netbooků od celé řady výrobců, které se od sebe víceméně odlišují ve svých parametrech.


Co je to Netbook? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Netbook sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Netbook patří do sekce Počítače

Klíčová slova: terminus technicus, formulace, terminologie, přesný výraz, definice, slovo, názvosloví, informace, heslo, odborný výraz, synonymum, wiki, vysvětlení, slovník, co to je, co je to Netbook?, definice pojmu, Počítače


Pojem Netbook je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Netbook dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Netbook označuje počítač menší než notebook (tzv. subnotebook), který se zaměřuje na mobilitu, upřednostňuje nízkou spotřebu, cenu i hmotnost, a orientuje se především na poskytnutí přístupu k Internetu (WWW, E-mail) a jednodušší kancelářské práce.

Pro další informace o termínu Netbook zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Netbook ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Netbook ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Netbook ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Netbook na Google.cz

Vyhledat pojem Netbook ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Netbook ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Netbook například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Netbook? resp. co to je Netbook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netbook, odpověď na dotaz co je to Netbook?. Víte např. kdo to je Karosář? Znáte a víte kdo je Neurotik? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.