Co je to?
Odborný výraz, definice slova Netbook. Co znamená pojem Netbook z kategorie Počítače?

Co je to Netbook? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Netbook?

Netbook je přenosný počítač co nejmenších rozměrů. Netbook je ještě o něco menší, než notebook.
Hlavními přednostmi netbooku jsou jeho minimální objem, nízká hmotnost a malé požadavky na spotřebu energie a rovněž i nižší pořizovací cena.
Netbook je primárně určený pro surfování na internetu, hodí se i pro občasné a drobné kancelářské nebo administrativní práce. V současné době je na trhu k dispozici velké množství netbooků od celé řady výrobců, které se od sebe víceméně odlišují ve svých parametrech.


Co je to Netbook? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Netbook. Co znamená pojem Netbook z kategorie Počítače?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Netbook s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Netbook se nachází v sekci počítače

Klíčová slova: pojem, slovo, slovník, co je to Netbook?, wiki, přesný výraz, vysvětlení, Netbook, význam pojmu, termín, počítače, definice pojmu, přesný význam, co znamená, popis, terminus technicus, formulace, definice


Pojem Netbook je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Netbook?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Netbook označuje počítač menší než notebook (tzv. subnotebook), který se zaměřuje na mobilitu, upřednostňuje nízkou spotřebu, cenu i hmotnost, a orientuje se především na poskytnutí přístupu k Internetu (WWW, E-mail) a jednodušší kancelářské práce.

Pro další informace o termínu Netbook zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Netbook ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Netbook ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Netbook ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Netbook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Netbook na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Netbook ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Netbook například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Netbook? resp. co znamená Netbook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netbook, odpověď na dotaz co je to Netbook?. Víte např. kdo to je Martin Hanzal? Znáte a víte kdo je Mahárádža? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než počítače). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.