Co je to?
Výraz, termín, definice slova Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Co je Netbook? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Netbook

Netbook je přenosný počítač co nejmenších rozměrů. Netbook je ještě o něco menší, než notebook.
Hlavními přednostmi netbooku jsou jeho minimální objem, nízká hmotnost a malé požadavky na spotřebu energie a rovněž i nižší pořizovací cena.
Netbook je primárně určený pro surfování na internetu, hodí se i pro občasné a drobné kancelářské nebo administrativní práce. V současné době je na trhu k dispozici velké množství netbooků od celé řady výrobců, které se od sebe víceméně odlišují ve svých parametrech.


Co je to Netbook? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Netbook. Co znamená odborný pojem Netbook z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Definici pojmu Netbook sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Netbook je v kategorii počítače

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam pojmu, slovo, definice pojmu, přesný význam, co je to Netbook?, heslo, význam slova, terminologie, wiki, popis, odborný výraz, termín, význam, definice, přesný výraz, pojem


Pojem Netbook je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co označuje termín Netbook? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Netbook označuje počítač menší než notebook (tzv. subnotebook), který se zaměřuje na mobilitu, upřednostňuje nízkou spotřebu, cenu i hmotnost, a orientuje se především na poskytnutí přístupu k Internetu (WWW, E-mail) a jednodušší kancelářské práce.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Netbook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Netbook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Netbook ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Netbook ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Netbook na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Netbook ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Netbook například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Netbook? resp. co znamená slovo Netbook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netbook, odpověď na dotaz co je to Netbook?. Víte např. kdo to je Buddy? Znáte a víte kdo je Mahárádža? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Netbook v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.