Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Netbook. Co znamená pojem Netbook z kategorie Počítače?

Co to je Netbook? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Netbook

Netbook je přenosný počítač co nejmenších rozměrů. Netbook je ještě o něco menší, než notebook.
Hlavními přednostmi netbooku jsou jeho minimální objem, nízká hmotnost a malé požadavky na spotřebu energie a rovněž i nižší pořizovací cena.
Netbook je primárně určený pro surfování na internetu, hodí se i pro občasné a drobné kancelářské nebo administrativní práce. V současné době je na trhu k dispozici velké množství netbooků od celé řady výrobců, které se od sebe víceméně odlišují ve svých parametrech.


Co je to Netbook? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Netbook. Co znamená pojem Netbook z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Netbook můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Netbook je v kategorii počítače

Klíčová slova: termín, slovo, význam, terminologie, formulace, definice pojmu, slovník, názvosloví, význam pojmu, význam slova, Netbook, synonymum, přesný výraz, přesný význam, wiki, co je to Netbook?, heslo, popis


Pojem Netbook je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Netbook? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Netbook označuje počítač menší než notebook (tzv. subnotebook), který se zaměřuje na mobilitu, upřednostňuje nízkou spotřebu, cenu i hmotnost, a orientuje se především na poskytnutí přístupu k Internetu (WWW, E-mail) a jednodušší kancelářské práce.

Více informací o pojmu Netbook lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Netbook na Google.cz

Zkusit najít výraz Netbook ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Netbook ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Netbook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Netbook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Netbook ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Netbook například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte co to je Netbook? resp. jaký je význam pojmu Netbook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Netbook, odpověď na dotaz co je to Netbook?. Víte např. kdo to je Britney Spears? Znáte a víte kdo je Jehova? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Netbook i v jiné sekci než v počítače. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.