Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sieg Heil. Co znamená odborný pojem Sieg Heil z kategorie Politika?

Co je to Sieg Heil? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Sieg Heil

Sieg Heil znamená v překladu „Sláva vítězství“. I když se jedná o staroněmecké spojení, bylo nejužívanější a nejznámější v období kolem druhé světové války, kdy ho užívali nacisté jak obecný pozdrav a vyjádření odpory Adolfa Hitlera a jeho úsilí o prosazení a slávu Třetí říše.
Sieg Heil se využívalo jako pozdrav při setkání a bylo ještě doprovázeno heilováním, tedy zdvižením pravé ruky nad výši ramene. Užití této fráze a heilování je trestné.


Co je to Sieg Heil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sieg Heil. Co znamená odborný pojem Sieg Heil z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Sieg Heil? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sieg Heil je v kategorii Politika

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, lexikon, význam slova, význam pojmu, odborné názvosloví, co znamená, heslo, terminologie, formulace, slovo, přesný význam, definice pojmu, pojem, terminus technicus, Politika, co je to Sieg Heil?, Sieg Heil


Pojem Sieg Heil je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Sieg Heil na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sieg Heil ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Sieg Heil ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sieg Heil ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Sieg Heil na Google.cz

Zkusit najít heslo Sieg Heil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sieg Heil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Sieg Heil? resp. co znamená výraz Sieg Heil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sieg Heil, odpověď na dotaz co je to Sieg Heil?. Víte např. kdo to je Michelle Pfeiffer? Znáte a víte kdo je Karel Roden? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sieg Heil v jiné sekci než Politika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?