Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sieg Heil. Co znamená odborný pojem Sieg Heil z kategorie Politika?

Co je to Sieg Heil? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Sieg Heil

Sieg Heil znamená v překladu „Sláva vítězství“. I když se jedná o staroněmecké spojení, bylo nejužívanější a nejznámější v období kolem druhé světové války, kdy ho užívali nacisté jak obecný pozdrav a vyjádření odpory Adolfa Hitlera a jeho úsilí o prosazení a slávu Třetí říše.
Sieg Heil se využívalo jako pozdrav při setkání a bylo ještě doprovázeno heilováním, tedy zdvižením pravé ruky nad výši ramene. Užití této fráze a heilování je trestné.


Co je to Sieg Heil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sieg Heil. Co znamená odborný pojem Sieg Heil z kategorie Politika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Sieg Heil sdílejte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sieg Heil je v kategorii Politika

Klíčová slova: co to je, termín, heslo, definice, informace, pojem, lexikon, význam slova, co znamená, synonymum, vysvětlení, popis, názvosloví, wiki, slovo, přesný význam, význam pojmu, definice pojmu


Pojem Sieg Heil je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Sieg Heil

Vyhledat pojem Sieg Heil ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Sieg Heil na Google.cz

Vyhledat slovo Sieg Heil ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Sieg Heil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Sieg Heil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Sieg Heil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sieg Heil například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Sieg Heil? resp. co přesně označuje termín Sieg Heil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sieg Heil, odpověď na dotaz co je to Sieg Heil?. Víte např. kdo to je Vojtěch Dyk? Znáte a víte kdo je Karel Roden? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Sieg Heil i v jiných kategoriích (než Politika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?