Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Uloženka. Co znamená pojem Uloženka z kategorie Internet?

Co je Uloženka?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Uloženka

Uloženka je pojem, který označuje síť veřejných míst, na kterých si můžete osobně vyzvednout zboží, které jste si objednali přes e-shop. Díky této službě mají zákazníci možnost osobního odběru zboží i u těch e-shopů, které nemají vlastní kamenné prodejny nebo výdejny. Postupně by měla být uloženka minimálně v každém krajském městě. E-shopům stačí registrace, po které obdrží registrační klíč a aktivaci a mohou plně využívat služeb uloženky. Jedná se o placenou službu s cenami podle aktuálního ceníku.


Co je to Uloženka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Uloženka. Co znamená pojem Uloženka z kategorie Internet?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Uloženka se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: heslo, terminologie, informace, přesný výraz, definice pojmu, názvosloví, význam pojmu, wiki, co znamená, popis, co to je, vysvětlení, odborný výraz, termín, odborné názvosloví, synonymum, terminus technicus, co je to Uloženka?


Pojem Uloženka je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Uloženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Uloženka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Uloženka ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Uloženka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Uloženka na Youtube

Zkusit najít pojem Uloženka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Uloženka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená slovo Uloženka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Uloženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uloženka, odpověď na dotaz co je to Uloženka?. Víte např. kdo to je Alexander Zverev? Znáte a víte kdo je Alexander Babiš? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, router, uloženka, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.