Co je to?
Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Co je to Uloženka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Uloženka

Uloženka je pojem, který označuje síť veřejných míst, na kterých si můžete osobně vyzvednout zboží, které jste si objednali přes e-shop. Díky této službě mají zákazníci možnost osobního odběru zboží i u těch e-shopů, které nemají vlastní kamenné prodejny nebo výdejny. Postupně by měla být uloženka minimálně v každém krajském městě. E-shopům stačí registrace, po které obdrží registrační klíč a aktivaci a mohou plně využívat služeb uloženky. Jedná se o placenou službu s cenami podle aktuálního ceníku.


Co je to Uloženka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Uloženka můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Uloženka je v kategorii Internet

Klíčová slova: co je to Uloženka?, význam slova, popis, lexikon, přesný význam, Internet, odborný výraz, slovník, význam, Uloženka, informace, odborné názvosloví, terminus technicus, definice, definice pojmu, synonymum, wiki, co znamená


Pojem Uloženka je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Uloženka v následujících vyhledávačích

Najít heslo Uloženka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Uloženka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Uloženka ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Uloženka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Uloženka na Youtube

Najít pojem Uloženka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Uloženka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Uloženka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Uloženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uloženka, odpověď na dotaz co je to Uloženka?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Karel Kryl? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.