Co je to?
Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Co je to Uloženka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Uloženka

Uloženka je pojem, který označuje síť veřejných míst, na kterých si můžete osobně vyzvednout zboží, které jste si objednali přes e-shop. Díky této službě mají zákazníci možnost osobního odběru zboží i u těch e-shopů, které nemají vlastní kamenné prodejny nebo výdejny. Postupně by měla být uloženka minimálně v každém krajském městě. E-shopům stačí registrace, po které obdrží registrační klíč a aktivaci a mohou plně využívat služeb uloženky. Jedná se o placenou službu s cenami podle aktuálního ceníku.


Co je to Uloženka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Uloženka. Co znamená odborný pojem Uloženka z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Uloženka sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Uloženka patří do sekce Internet

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, lexikon, pojem, odborné názvosloví, informace, definice pojmu, popis, co to je, význam slova, co je to Uloženka?, Uloženka, wiki, Internet, Internet, slovo, terminus technicus


Pojem Uloženka je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uloženka ve Wikimedia Commons

Najít termín Uloženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Uloženka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Uloženka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Uloženka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Uloženka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Uloženka například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Uloženka? resp. co to je Uloženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uloženka, odpověď na dotaz co je to Uloženka?. Víte např. kdo to je Stanislav Polčák? Znáte a víte kdo je Martin Stropnický? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.