Co je to?
Odborný výraz, definice slova Uloženka. Co znamená slovo Uloženka z kategorie Internet?

Co je Uloženka? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Uloženka?

Uloženka je pojem, který označuje síť veřejných míst, na kterých si můžete osobně vyzvednout zboží, které jste si objednali přes e-shop. Díky této službě mají zákazníci možnost osobního odběru zboží i u těch e-shopů, které nemají vlastní kamenné prodejny nebo výdejny. Postupně by měla být uloženka minimálně v každém krajském městě. E-shopům stačí registrace, po které obdrží registrační klíč a aktivaci a mohou plně využívat služeb uloženky. Jedná se o placenou službu s cenami podle aktuálního ceníku.


Co je to Uloženka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Uloženka. Co znamená slovo Uloženka z kategorie Internet?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Uloženka s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Uloženka patří do kategorie internet

Klíčová slova: definice, význam pojmu, význam slova, synonymum, informace, definice pojmu, přesný výraz, přesný význam, Uloženka, odborné názvosloví, lexikon, terminologie, terminus technicus, význam, internet, co znamená, termín, co je to Uloženka?


Pojem Uloženka je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Uloženka v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Uloženka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Uloženka ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Uloženka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Uloženka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uloženka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Uloženka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Uloženka například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Uloženka? resp. co to je Uloženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Uloženka, odpověď na dotaz co je to Uloženka?. Víte např. kdo to je Hospodin? Znáte a víte kdo je Andrej Kiska? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.