Co je to?
Odborný výraz, definice slova Amuse bouche. Co znamená slovo Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co je Amuse bouche? Definice pojmu

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Amuse bouche

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.


Co je to Amuse bouche? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Amuse bouche. Co znamená slovo Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Amuse bouche patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: definice, vysvětlení, definice pojmu, wiki, slovník, jídlo, názvosloví, lexikon, význam slova, terminologie, pojem, přesný význam, terminus technicus, synonymum, co znamená, odborné názvosloví, odborný výraz, termín


Pojem Amuse bouche je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Amuse bouche na Google.cz

Zkusit najít Amuse bouche ve Wikislovníku

Najít slovo Amuse bouche ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Amuse bouche ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Amuse bouche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amuse bouche ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Amuse bouche například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Amuse bouche? resp. co se skrývá pod slovem Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Mezomorf? Znáte a víte kdo je Uhlíř? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?