Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co to je Amuse bouche? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Amuse bouche

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.


Co je to Amuse bouche? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Amuse bouche sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Amuse bouche patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, informace, odborné názvosloví, význam, pojem, přesný význam, terminologie, termín, slovník, Jídlo, co je to Amuse bouche?, definice pojmu, popis, význam slova, terminus technicus, synonymum, význam pojmu


Pojem Amuse bouche je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amuse bouche ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Amuse bouche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Amuse bouche ve Wikislovníku

Hledat pojem Amuse bouche ve Wikipedii

Zkusit najít termín Amuse bouche ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amuse bouche ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amuse bouche například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Amuse bouche? resp. co to je Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Zločinec? Znáte a víte kdo je Písmoznalec? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Amuse bouche v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?