Co je to?
Definice výrazu, termínu Amuse bouche. Co znamená odborný pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co je to Amuse bouche? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Amuse bouche?

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.


Co je to Amuse bouche? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Amuse bouche. Co znamená odborný pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Amuse bouche patří do sekce jídlo

Klíčová slova: wiki, Amuse bouche, jídlo, význam pojmu, přesný význam, slovo, co znamená, názvosloví, co to je, význam, popis, přesný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu, informace, heslo, synonymum, terminologie


Pojem Amuse bouche je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Amuse bouche

Zkusit najít frázi Amuse bouche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Amuse bouche ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Amuse bouche ve Wikislovníku

Najít termín Amuse bouche ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Amuse bouche ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Amuse bouche na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Amuse bouche například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Amuse bouche? resp. co vlastně znamená slovo Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Spisovatel? Znáte a víte kdo je Scénárista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Amuse bouche i v jiné sekci než v jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?