Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co to je Amuse bouche? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Amuse bouche

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.


Co je to Amuse bouche? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Amuse bouche s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Amuse bouche se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, popis, co je to Amuse bouche?, terminus technicus, názvosloví, přesný význam, význam, lexikon, formulace, slovník, Jídlo, odborný výraz, definice, význam slova, wiki, pojem, informace, heslo


Pojem Amuse bouche je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Amuse bouche na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amuse bouche ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Amuse bouche ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amuse bouche ve Wikimedia Commons

Najít výraz Amuse bouche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Amuse bouche ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amuse bouche například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Amuse bouche? resp. jaký je význam pojmu Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Purkmistr? Znáte a víte kdo je Písmoznalec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Amuse bouche i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?