Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co to je Amuse bouche? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Amuse bouche

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.


Co je to Amuse bouche? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amuse bouche s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Amuse bouche se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, přesný význam, odborné názvosloví, význam, terminologie, formulace, Jídlo, co to je, wiki, odborný výraz, synonymum, slovník, popis, termín, přesný výraz, lexikon, heslo


Pojem Amuse bouche je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amuse bouche ve Wikimedia Commons

Najít heslo Amuse bouche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Amuse bouche ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Amuse bouche ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Amuse bouche ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Amuse bouche ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Amuse bouche například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Amuse bouche? resp. co se přesně ukrývá za slovem Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Jana Paulová? Znáte a víte kdo je Povstalec? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?