Co je to?
Výraz, termín, definice slova Amuse bouche. Co znamená odborný pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co je to Amuse bouche? Význam slova

Co znamená termín Amuse bouche? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.


Co je to Amuse bouche? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Amuse bouche. Co znamená odborný pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Amuse bouche doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Amuse bouche se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, pojem, slovník, formulace, lexikon, terminologie, jídlo, informace, terminus technicus, wiki, definice, Amuse bouche, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, význam, definice pojmu


Pojem Amuse bouche je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Amuse bouche v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Amuse bouche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Amuse bouche na Google.cz

Vyhledat slovo Amuse bouche ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amuse bouche ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amuse bouche ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Amuse bouche na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Amuse bouche například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Amuse bouche? resp. co označuje slovo Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Kopilot? Znáte a víte kdo je Archimédés? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?