Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Co to je Amuse bouche? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Amuse bouche?

Amuse bouche je název z kulinářské oblasti. Ve francouzštině znamená amouse bouche pobavení úst, tedy směs chutí, která člověka naladí na hlavní jídlo. Jedná se tedy o jednohubky, malý předkrm podávaný právě před jídlem.
Stejně jako má speciální chuť, je zvláštní i servírování tohoto pokrmu – může být podáván v malé skleničce nebo na větší lžíci upravené právě pro tento účel. Amuse bouche musí potěšit nejen chuťové buňky, ale i zrak.


Co je to Amuse bouche? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Amuse bouche. Co znamená pojem Amuse bouche z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Amuse bouche? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Amuse bouche se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: definice, lexikon, definice pojmu, Jídlo, názvosloví, Jídlo, význam pojmu, formulace, význam, terminologie, co je to Amuse bouche?, synonymum, odborný výraz, popis, terminus technicus, vysvětlení, informace, termín


Pojem Amuse bouche je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amuse bouche ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Amuse bouche na Google.cz

Zkusit najít termín Amuse bouche ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Amuse bouche ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Amuse bouche ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Amuse bouche ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Amuse bouche například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Amuse bouche? resp. co vlastně znamená slovo Amuse bouche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Amuse bouche, odpověď na dotaz co je to Amuse bouche?. Víte např. kdo to je Jude Law? Znáte a víte kdo je Nekrofil? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?