Co je to?
Definice výrazu Fixace hypotéky. Co znamená odborný pojem Fixace hypotéky z kategorie Bankovnictví?

Co to je Fixace hypotéky? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fixace hypotéky

Fixace hypotéky je pojmenování pro čas, ve kterém platí pevně stanovená úroková sazba hypotéčního úvěru i výše splátek. Smluvené a pevně stanovené podmínky nemůže měnit ani dlužník, ani samotná banka. Fixace hypotéky je vázaná na stanovený počet let, většinou jde o rozmezí od 1 do 10 let. Jde vždy o dobu od podpisu smlouvy do konce samotné fixace.
Pokud je nízká úroková sazba a očekává se její růst, je vhodnější delší fixace, pokud se v budoucnu mohou úroky snižovat, je výhodnější kratší doba, která otevírá možnosti refinancování a lepších podmínek. Kratší doba se vyplatí i tehdy, pokud dlužník uvažuje o předčasném splacení hypotéky.


Co je to Fixace hypotéky? Význam slova, termín, Definice výrazu Fixace hypotéky. Co znamená odborný pojem Fixace hypotéky z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Fixace hypotéky můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Fixace hypotéky je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: heslo, pojem, vysvětlení, význam slova, slovo, přesný význam, wiki, synonymum, význam, význam pojmu, termín, Fixace hypotéky, terminus technicus, bankovnictví, definice pojmu, informace, popis, co to je


Pojem Fixace hypotéky je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Fixace hypotéky dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Pro více informací o heslu Fixace hypotéky zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Fixace hypotéky ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Fixace hypotéky na Google.cz

Hledat pojem Fixace hypotéky ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Fixace hypotéky na Youtube

Vyhledat slovo Fixace hypotéky ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fixace hypotéky ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fixace hypotéky například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už víte jaká je definice termínu Fixace hypotéky? resp. co znamená Fixace hypotéky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace hypotéky, odpověď na dotaz co je to Fixace hypotéky?. Víte např. kdo to je Maloměšťák? Znáte a víte kdo je Mystik? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..