Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co to je FKSP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu FKSP?

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.


Co je to FKSP? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín FKSP? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem FKSP se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: lexikon, význam slova, heslo, Zkratky, terminologie, názvosloví, význam pojmu, slovník, terminus technicus, slovo, popis, definice pojmu, přesný výraz, FKSP, formulace, co je to FKSP?, Zkratky, informace


Pojem FKSP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo FKSP ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem FKSP na Youtube

Hledat slovo FKSP ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FKSP ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FKSP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo FKSP ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo FKSP například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova FKSP? resp. co označuje slovo FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Zeměměřič? Znáte a víte kdo je Tlučhuba? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?