Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co to je FKSP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu FKSP?

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.


Co je to FKSP? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu FKSP sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín FKSP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, definice pojmu, význam slova, popis, wiki, terminus technicus, FKSP, vysvětlení, terminologie, pojem, slovo, odborný výraz, co to je, synonymum, přesný výraz, slovník, co znamená


Pojem FKSP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem FKSP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo FKSP ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo FKSP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem FKSP na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FKSP ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz FKSP ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo FKSP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova FKSP? resp. co přesně znamená slovo FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Podnikatel? Znáte a víte kdo je Poseroutka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu FKSP i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?