Co je to?
Výraz, termín, definice slova FKSP. Co znamená odborný pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co je to FKSP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu FKSP?

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.


Co je to FKSP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FKSP. Co znamená odborný pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova FKSP můžete sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo FKSP je v kategorii zkratky

Klíčová slova: FKSP, co je to FKSP?, informace, lexikon, pojem, odborné názvosloví, význam slova, termín, terminologie, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, význam, definice, terminus technicus, slovník, vysvětlení


Pojem FKSP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu FKSP hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FKSP ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín FKSP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo FKSP ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz FKSP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FKSP ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz FKSP na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo FKSP například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní už nejspíš víte co to je FKSP? resp. co je to FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Adolf Hitler? Znáte a víte kdo je Floutek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?