Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co to je FKSP? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova FKSP?

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.


Co je to FKSP? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (FKSP) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo FKSP patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam, popis, co je to FKSP?, terminologie, názvosloví, přesný význam, terminus technicus, wiki, slovník, co to je, synonymum, význam slova, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, Zkratky, pojem


Pojem FKSP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem FKSP v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo FKSP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo FKSP ve Wikipedii

Vyhledat slovo FKSP na Google.cz

Hledat heslo FKSP ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FKSP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FKSP ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo FKSP například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova FKSP? resp. jaký je význam slova FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Specialista ISO? Znáte a víte kdo je Tlučhuba? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?