Co je to?
Definice odborného termínu, slova FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co je FKSP? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova FKSP

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.


Co je to FKSP? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova FKSP sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz FKSP patří do sekce zkratky

Klíčová slova: slovník, informace, co je to FKSP?, definice pojmu, pojem, přesný význam, odborný výraz, wiki, zkratky, význam pojmu, co to je, termín, lexikon, popis, terminus technicus, význam, přesný výraz, synonymum


Pojem FKSP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo FKSP ve vyhledávači Qwant

Hledat termín FKSP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FKSP ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín FKSP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo FKSP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi FKSP ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo FKSP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní již víte co znamená slovo FKSP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Karel Diviš? Znáte a víte kdo je Poletucha? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz FKSP i v jiné sekci než je kategorie zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?