Co je to?
Odborný výraz, definice slova FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co je to FKSP? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu FKSP

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.


Co je to FKSP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín FKSP patří do sekce zkratky

Klíčová slova: terminologie, terminus technicus, termín, význam, vysvětlení, lexikon, co to je, zkratky, popis, definice, význam pojmu, přesný výraz, heslo, formulace, definice pojmu, význam slova, slovo, FKSP


Pojem FKSP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu FKSP

Vyhledat výraz FKSP ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo FKSP na Google.cz

Zkusit najít pojem FKSP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi FKSP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FKSP ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FKSP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo FKSP například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená FKSP? resp. co označuje slovo FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Vilém Besser? Znáte a víte kdo je Jan Bierhanzl? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem FKSP v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?