Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Co je to Cappuccino? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cappuccino?

Cappuccino je oblíbený, původně italský kávový nápoj. Skládá se z jedné třetiny z espressa, stejného množství mléka a mléčné pěny.


Co je to Cappuccino? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Cappuccino můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cappuccino je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: wiki, informace, terminus technicus, slovník, co znamená, přesný výraz, přesný význam, Nápoje, synonymum, slovo, popis, význam, odborné názvosloví, pojem, co to je, definice, odborný výraz, terminologie


Pojem Cappuccino je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Cappuccino? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Cappuccino je původem italský kávový nápoj, který se skládá z 1/3 espressa (20-30 ml), 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. Cappuccino se podává v širších porcelánových šálcích.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Cappuccino ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Cappuccino ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Cappuccino ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Cappuccino ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Cappuccino na Youtube

Hledat slovo Cappuccino ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cappuccino například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Cappuccino? resp. co přesně znamená slovo Cappuccino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cappuccino, odpověď na dotaz co je to Cappuccino?. Víte např. kdo to je Luděk Staněk? Znáte a víte kdo je Ječmínek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?