Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Co je to Cappuccino? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cappuccino

Cappuccino je oblíbený, původně italský kávový nápoj. Skládá se z jedné třetiny z espressa, stejného množství mléka a mléčné pěny.


Co je to Cappuccino? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cappuccino. Co znamená odborný pojem Cappuccino z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Cappuccino sdílejte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cappuccino je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: slovo, Nápoje, popis, terminologie, co znamená, definice pojmu, význam pojmu, terminus technicus, vysvětlení, co je to Cappuccino?, význam, Nápoje, odborné názvosloví, definice, synonymum, termín, pojem, přesný význam


Pojem Cappuccino je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Cappuccino?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cappuccino je původem italský kávový nápoj, který se skládá z 1/3 espressa (20-30 ml), 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. Cappuccino se podává v širších porcelánových šálcích.

Kapučíno

Šálek kapučína. Autor: congerdesign, zdroj: Pixabay
Šálek kapučína. Autor: congerdesign, zdroj: Pixabay


Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Cappuccino ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cappuccino ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Cappuccino ve Wikizdrojích

Najít termín Cappuccino ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Cappuccino ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Cappuccino ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cappuccino například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Cappuccino? resp. co přesně znamená slovo Cappuccino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cappuccino, odpověď na dotaz co je to Cappuccino?. Víte např. kdo to je Houmles? Znáte a víte kdo je Jára Cimrman? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?