Co je to?
Výraz, termín, definice slova Crack. Co znamená odborný pojem Crack z kategorie Software?

Co je to Crack? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Crack

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.


Co je to Crack? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Crack. Co znamená odborný pojem Crack z kategorie Software?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Crack s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Crack je v kategorii software

Klíčová slova: software, informace, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz, terminologie, přesný význam, termín, software, význam pojmu, synonymum, slovo, lexikon, význam slova, formulace, co to je, definice pojmu, heslo


Pojem Crack je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Crack? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Crack je malý program, sloužící k odstranění, či omezení funkčnosti ochranných prvků jiného programu či softwarového balíku. Obvykle přepíše údaj o originálním sériovém či registračním čísle, aby bylo možno spustit program s jiným, veřejně dostupným, číslem či heslem.

Pro další informace o termínu Crack zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crack ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crack ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Crack ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Crack ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Crack ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Crack ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Crack například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Crack? resp. co označuje slovo Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Emerson Fittipaldi? Znáte a víte kdo je Poseroutka? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než software). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.