Co je to?
Definice výrazu, termínu Crack. Co znamená odborný pojem Crack z kategorie Software?

Co je Crack? Význam slova

Co znamená termín Crack? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.


Co je to Crack? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Crack. Co znamená odborný pojem Crack z kategorie Software?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova Crack? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Crack je v kategorii software

Klíčová slova: informace, Crack, co to je, co znamená, software, terminus technicus, definice pojmu, názvosloví, terminologie, synonymum, odborný výraz, software, význam pojmu, formulace, wiki, co je to Crack?, vysvětlení, popis


Pojem Crack je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Crack?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Crack je malý program, sloužící k odstranění, či omezení funkčnosti ochranných prvků jiného programu či softwarového balíku. Obvykle přepíše údaj o originálním sériovém či registračním čísle, aby bylo možno spustit program s jiným, veřejně dostupným, číslem či heslem.

Další informační zdroje o slovu Crack

Zkusit najít frázi Crack na Google.cz

Hledat videa s názvem Crack na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crack ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Crack ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Crack ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crack ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Crack například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Crack? resp. co přesně označuje termín Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Božena Komárková? Znáte a víte kdo je Bulík? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Crack v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.