Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Co to je Crack? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Crack

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.


Co je to Crack? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Crack? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Crack patří do sekce software

Klíčová slova: informace, software, heslo, terminus technicus, co znamená, terminologie, význam pojmu, vysvětlení, odborné názvosloví, wiki, definice pojmu, pojem, lexikon, co to je, definice, slovo, názvosloví, význam slova


Pojem Crack je v kategorii software, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Crack?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Crack je malý program, sloužící k odstranění, či omezení funkčnosti ochranných prvků jiného programu či softwarového balíku. Obvykle přepíše údaj o originálním sériovém či registračním čísle, aby bylo možno spustit program s jiným, veřejně dostupným, číslem či heslem.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crack ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Crack ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Crack ve vyhledávači Qwant

Najít termín Crack na Google.cz

Hledat videa s názvem Crack na Youtube

Vyhledat termín Crack ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Crack například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní už nejspíš víte co to je Crack? resp. jaký je přesný význam slova Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Marie Curie Skłodowská? Znáte a víte kdo je Rozumbrada? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Crack v jiné sekci než software. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.