Co je to?
Odborný výraz, definice slova Crack. Co znamená slovo Crack z kategorie Software?

Co je Crack?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Crack?

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.


Co je to Crack? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Crack. Co znamená slovo Crack z kategorie Software?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Tento text (Crack) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Crack patří do kategorie software

Klíčová slova: význam, co je to Crack?, definice pojmu, přesný výraz, definice, terminologie, slovník, informace, lexikon, terminus technicus, význam slova, termín, význam pojmu, synonymum, názvosloví, pojem, slovo, popis


Pojem Crack je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Crack?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Crack je malý program, sloužící k odstranění, či omezení funkčnosti ochranných prvků jiného programu či softwarového balíku. Obvykle přepíše údaj o originálním sériovém či registračním čísle, aby bylo možno spustit program s jiným, veřejně dostupným, číslem či heslem.

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Crack ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Crack ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Crack ve Wikizdrojích

Najít výraz Crack ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Crack ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Crack ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Crack například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Crack? resp. co znamená slovo Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Carl Zeiss? Znáte a víte kdo je Šupák? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.