Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Co je to Crack? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Crack

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.


Co je to Crack? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Crack s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Crack se nachází v sekci Software

Klíčová slova: Software, formulace, definice pojmu, definice, co to je, wiki, přesný význam, význam slova, odborný výraz, odborné názvosloví, lexikon, informace, termín, terminologie, význam, vysvětlení, synonymum, popis


Pojem Crack je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Crack? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Crack je malý program, sloužící k odstranění, či omezení funkčnosti ochranných prvků jiného programu či softwarového balíku. Obvykle přepíše údaj o originálním sériovém či registračním čísle, aby bylo možno spustit program s jiným, veřejně dostupným, číslem či heslem.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Crack ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Crack ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Crack ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Crack ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Crack ve Wikimedia Commons

Najít termín Crack ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Crack například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Crack? resp. co vlastně znamená slovo Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Čeledín? Znáte a víte kdo je Kujón? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.