Co je to?
Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Co je to Crack? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Crack?

Crack je název pro jednu z tvrdých drog na bázi kokainu. Lze ho vyrobit přidáním činidla do kokainu a následnou tepelnou úpravou. Crack je považován za drogu více návykovou a nebezpečnější než samotný kokain. Má také odlišné účinky.
Crack je určen ke kouření v cigaretách nebo skleněných válečcích. Jinou variantou použití je inhalace kouře vzniklého při spalování cracku. Je vysoce návykový a hrozí u něj nebezpečí předávkování.


Co je to Crack? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Crack. Co znamená pojem Crack z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Crack? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Crack je v kategorii Software

Klíčová slova: Crack, definice pojmu, wiki, význam slova, lexikon, pojem, co je to Crack?, přesný význam, slovo, co to je, termín, názvosloví, význam pojmu, odborné názvosloví, formulace, definice, Software, vysvětlení


Pojem Crack je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Crack lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Crack ve vyhledávači Qwant

Najít termín Crack na Google.cz

Hledat slovo Crack ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Crack ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Crack ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Crack ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Crack například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Crack? resp. co znamená Crack? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Crack, odpověď na dotaz co je to Crack?. Víte např. kdo to je Hynek Kmoníček? Znáte a víte kdo je Běs? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Crack hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.