Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Czech point. Co znamená pojem Czech point z kategorie Různé?

Co to je Czech point? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Czech point

Czech POINT je zkratka s významem Český Podací Ověřovací a Informační Národní Terminál. Jedná se o kontaktní místo veřejné správy, které poskytuje občanům ověřené údaje vedené v centrálních registrech, jako jsou rejstřík trestů, obchodní rejstřík nebo registr živnostenského podnikání.
Mělo by to napomoci zabránit zdlouhavému obcházení jednotlivých úřadů a umožnit získání všech důležitých údajů na jednom místě.


Co je to Czech point? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Czech point. Co znamená pojem Czech point z kategorie Různé?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Czech point můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Czech point je v sekci Různé

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, informace, pojem, slovník, wiki, odborné názvosloví, názvosloví, termín, definice pojmu, lexikon, Různé, co je to Czech point?, přesný význam, co znamená, synonymum


Pojem Czech point je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Czech point ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Czech point na Youtube

Hledat slovo Czech point ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Czech point ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Czech point ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Czech point ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Czech point například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Czech point? resp. co se skrývá pod slovem Czech point? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Czech point, odpověď na dotaz co je to Czech point?. Víte např. kdo to je Jennifer Aniston? Znáte a víte kdo je Švejk? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Czech point i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.