Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gynekomastie. Co znamená pojem Gynekomastie z kategorie Lékařství?

Co to je Gynekomastie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Gynekomastie

Gynekomastie je název pro stav prsou u chlapců i mužů. Prsa jsou abnormálně zvětšená a mohou připomínat prsa ženská. Gynekomastií mohou trpět starší muži, chlapci pubertálního věku nebo novorozenci.
Nejedná se o závažný stav, důsledkem může být bolest na prsou nebo psychické problémy – rozpaky a snížené sebevědomí.


Co je to Gynekomastie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Gynekomastie. Co znamená pojem Gynekomastie z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Gynekomastie? Potom se o definici podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Gynekomastie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, co je to Gynekomastie?, odborný výraz, definice pojmu, synonymum, wiki, Gynekomastie, význam, názvosloví, heslo, odborné názvosloví, přesný význam, terminus technicus, lexikon, pojem, přesný výraz, terminologie, vysvětlení


Pojem Gynekomastie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Gynekomastie

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gynekomastie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Gynekomastie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Gynekomastie ve vyhledávači Yandex

Najít termín Gynekomastie na Google.cz

Najít výraz Gynekomastie ve Wikipedii

Vyhledat termín Gynekomastie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gynekomastie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Gynekomastie? resp. co je to Gynekomastie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gynekomastie, odpověď na dotaz co je to Gynekomastie?. Víte např. kdo to je Demokrat? Znáte a víte kdo je Pedel? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.