Co je to?
Definice výrazu, termínu Proudový chranič. Co znamená odborný pojem Proudový chranič z kategorie Technika?

Co je to Proudový chranič? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Proudový chranič?

Proudový chránič je název elektrického přístroje, který zaručuje bezpečnost při používání elektrické energie. Pokud se přihodí, že by část elektrické energie odcházela mimo obvod, proudový chránič příslušný elektrický obvod odpojí.
K únikům energie může docházet z různých důvodů, způsobeny bývají nejčastěji dotykem člověka nebo poškozením izolace. Povinně musejí být proudovým chráničem vybaveny rozvaděče, obvody mimo budovy a zásuvkové obvody nových domovních instalací.


Co je to Proudový chranič? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Proudový chranič. Co znamená odborný pojem Proudový chranič z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Proudový chranič můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Proudový chranič je v kategorii Technika

Klíčová slova: co je to Proudový chranič?, definice, pojem, přesný výraz, formulace, terminologie, význam slova, přesný význam, názvosloví, význam, Technika, informace, termín, synonymum, odborné názvosloví, terminus technicus, wiki, význam pojmu


Pojem Proudový chranič je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Proudový chranič ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Proudový chranič ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Proudový chranič ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Proudový chranič na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Proudový chranič ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Proudový chranič ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Proudový chranič například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Proudový chranič? resp. co je to Proudový chranič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proudový chranič, odpověď na dotaz co je to Proudový chranič?. Víte např. kdo to je Jiří Baťa? Znáte a víte kdo je Metodik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.