Co je to?
Definice výrazu, termínu Variabilní symbol. Co znamená odborný pojem Variabilní symbol z kategorie Bankovnictví?

Co je to Variabilní symbol? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Variabilní symbol?

Variabilní symbol je pojem z oblasti bankovnictví. Jedná se o jeden z údajů na platebním příkazu. Bývá uváděn na nákupních či prodejních dokladech a je nezbytný pro identifikaci platby.
Variabilní symbol se skládá z maximálně 10 čísel. Bez jeho uvedení nebývá možné správně přiřadit platbu. Někdy bývá tento symbol doplněn specifickým symbolem.


Co je to Variabilní symbol? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Variabilní symbol. Co znamená odborný pojem Variabilní symbol z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Variabilní symbol můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Variabilní symbol je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: definice, pojem, odborný výraz, termín, přesný význam, definice pojmu, Bankovnictví, co znamená, wiki, terminus technicus, lexikon, odborné názvosloví, slovo, popis, heslo, co to je, Variabilní symbol, slovník


Pojem Variabilní symbol je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Variabilní symbol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Variabilní symbol ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Variabilní symbol ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Variabilní symbol na Google.cz

Vyhledat termín Variabilní symbol ve vyhledávači Yandex

Najít termín Variabilní symbol ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Variabilní symbol například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Variabilní symbol? resp. co přesně označuje termín Variabilní symbol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Variabilní symbol, odpověď na dotaz co je to Variabilní symbol?. Víte např. kdo to je Ivan Brezina? Znáte a víte kdo je Sociopat? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Variabilní symbol i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.