Co je to?
Výraz, termín, definice slova Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Co je Libre Office?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Libre Office?

Libre Office je souhrnný balík aplikací pro kancelář. Tento soubor nástrojů je zdarma. Libre Office lze použít pro Windows, Macintosh i Linux, takže můžete tvořit všechny typy dokumentů. Libre Office tvoří šest plnohodnotných nástrojů - textový i tabulkový editor, nástroje pro tvoření prezentací, pro tvorbu matematických vzorců, pro správu databází a aplikace pro práci s vektorovou grafikou. Jedná se o kvalitní produkt, který si můžete stáhnout zdarma a který je podporován vývojáři i uživateli.


Co je to Libre Office? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Libre Office? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Libre Office je v kategorii software

Klíčová slova: význam slova, popis, terminus technicus, definice, přesný výraz, přesný význam, pojem, wiki, lexikon, synonymum, software, informace, slovo, terminologie, vysvětlení, význam, formulace, heslo


Pojem Libre Office je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Libre Office? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LibreOffice (v angličtině výslovnost /ˌliː.brəˈɒ.fɪs/) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí LGPL. Je kompatibilní s dalšími významnými kancelářskými balíky a je k dispozici pro různé platformy v mnoha jazycích. Jakožto svobodný software je možné LibreOffice zdarma stáhnout, používat, upravovat a distribuovat. Je k dispozici ve 110 jazycích, včetně češtiny.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Libre Office na Google.cz

Vyhledat heslo Libre Office na Google obrázcích

Hledat termín Libre Office ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Libre Office ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libre Office ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Libre Office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Libre Office například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co je to Libre Office? resp. jaká je definice slova Libre Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libre Office, odpověď na dotaz co je to Libre Office?. Víte např. kdo to je Tyra Banks? Znáte a víte kdo je Daniil Medveděv? Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.