Co je to?
Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Co je to Libre Office? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Libre Office?

Libre Office je souhrnný balík aplikací pro kancelář. Tento soubor nástrojů je zdarma. Libre Office lze použít pro Windows, Macintosh i Linux, takže můžete tvořit všechny typy dokumentů. Libre Office tvoří šest plnohodnotných nástrojů - textový i tabulkový editor, nástroje pro tvoření prezentací, pro tvorbu matematických vzorců, pro správu databází a aplikace pro práci s vektorovou grafikou. Jedná se o kvalitní produkt, který si můžete stáhnout zdarma a který je podporován vývojáři i uživateli.


Co je to Libre Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Libre Office? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Libre Office se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, přesný výraz, wiki, popis, formulace, terminologie, Libre Office, přesný význam, odborný výraz, co je to Libre Office?, Software, význam slova, slovník, názvosloví, slovo, Software, definice pojmu


Pojem Libre Office je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Libre Office?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LibreOffice (v angličtině výslovnost /ˌliː.brəˈɒ.fɪs/) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí LGPL. Je kompatibilní s dalšími významnými kancelářskými balíky a je k dispozici pro různé platformy v mnoha jazycích. Jakožto svobodný software je možné LibreOffice zdarma stáhnout, používat, upravovat a distribuovat. Je k dispozici ve 110 jazycích, včetně češtiny.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Libre Office ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Libre Office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libre Office ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Libre Office ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Libre Office ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Libre Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Libre Office například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Libre Office? resp. jaký je význam slova Libre Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libre Office, odpověď na dotaz co je to Libre Office?. Víte např. kdo to je Mark Zuckerberg? Znáte a víte kdo je Vladimir 518? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.