Co je to?
Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Co je to Libre Office? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Libre Office

Libre Office je souhrnný balík aplikací pro kancelář. Tento soubor nástrojů je zdarma. Libre Office lze použít pro Windows, Macintosh i Linux, takže můžete tvořit všechny typy dokumentů. Libre Office tvoří šest plnohodnotných nástrojů - textový i tabulkový editor, nástroje pro tvoření prezentací, pro tvorbu matematických vzorců, pro správu databází a aplikace pro práci s vektorovou grafikou. Jedná se o kvalitní produkt, který si můžete stáhnout zdarma a který je podporován vývojáři i uživateli.


Co je to Libre Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Libre Office sdílejte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Libre Office je v kategorii Software

Klíčová slova: heslo, slovník, význam, definice pojmu, informace, odborné názvosloví, Software, formulace, význam pojmu, pojem, slovo, význam slova, terminus technicus, definice, lexikon, co to je, co znamená, odborný výraz


Pojem Libre Office je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Libre Office můžete dozvědět následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LibreOffice (v angličtině výslovnost /ˌliː.brəˈɒ.fɪs/) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí LGPL. Je kompatibilní s dalšími významnými kancelářskými balíky a je k dispozici pro různé platformy v mnoha jazycích. Jakožto svobodný software je možné LibreOffice zdarma stáhnout, používat, upravovat a distribuovat. Je k dispozici ve 110 jazycích, včetně češtiny.

Linky na další online zdroje

Najít pojem Libre Office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Libre Office na Youtube

Zkusit najít výraz Libre Office na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libre Office ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Libre Office ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Libre Office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Libre Office například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Libre Office? resp. co to je Libre Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libre Office, odpověď na dotaz co je to Libre Office?. Víte např. kdo to je Cajzl? Znáte a víte kdo je Oldřich Rambousek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.