Co je to?
Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Co je to Libre Office? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Libre Office?

Libre Office je souhrnný balík aplikací pro kancelář. Tento soubor nástrojů je zdarma. Libre Office lze použít pro Windows, Macintosh i Linux, takže můžete tvořit všechny typy dokumentů. Libre Office tvoří šest plnohodnotných nástrojů - textový i tabulkový editor, nástroje pro tvoření prezentací, pro tvorbu matematických vzorců, pro správu databází a aplikace pro práci s vektorovou grafikou. Jedná se o kvalitní produkt, který si můžete stáhnout zdarma a který je podporován vývojáři i uživateli.


Co je to Libre Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Libre Office s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Libre Office je v kategorii Software

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, co znamená, terminologie, definice pojmu, formulace, heslo, definice, lexikon, Software, wiki, odborné názvosloví, termín, terminus technicus, co je to Libre Office?, slovo, význam pojmu, slovník


Pojem Libre Office je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Libre Office? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LibreOffice (v angličtině výslovnost /ˌliː.brəˈɒ.fɪs/) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí LGPL. Je kompatibilní s dalšími významnými kancelářskými balíky a je k dispozici pro různé platformy v mnoha jazycích. Jakožto svobodný software je možné LibreOffice zdarma stáhnout, používat, upravovat a distribuovat. Je k dispozici ve 110 jazycích, včetně češtiny.

Více informací o slovu Libre Office doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Libre Office ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Libre Office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Libre Office ve Wikislovníku

Najít termín Libre Office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Libre Office na Google.cz

Hledat slovo Libre Office ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Libre Office například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Libre Office? resp. co znamená výraz Libre Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libre Office, odpověď na dotaz co je to Libre Office?. Víte např. kdo to je Jiří Běhounek? Znáte a víte kdo je Vladimir 518? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.