Co je to?
Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Co je to Libre Office? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Libre Office

Libre Office je souhrnný balík aplikací pro kancelář. Tento soubor nástrojů je zdarma. Libre Office lze použít pro Windows, Macintosh i Linux, takže můžete tvořit všechny typy dokumentů. Libre Office tvoří šest plnohodnotných nástrojů - textový i tabulkový editor, nástroje pro tvoření prezentací, pro tvorbu matematických vzorců, pro správu databází a aplikace pro práci s vektorovou grafikou. Jedná se o kvalitní produkt, který si můžete stáhnout zdarma a který je podporován vývojáři i uživateli.


Co je to Libre Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Libre Office? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Libre Office je v kategorii Software

Klíčová slova: heslo, lexikon, slovník, terminus technicus, odborný výraz, definice pojmu, význam pojmu, význam, formulace, Software, terminologie, co to je, definice, význam slova, synonymum, přesný význam, wiki, co znamená


Pojem Libre Office je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Libre Office? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LibreOffice (v angličtině výslovnost /ˌliː.brəˈɒ.fɪs/) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí LGPL. Je kompatibilní s dalšími významnými kancelářskými balíky a je k dispozici pro různé platformy v mnoha jazycích. Jakožto svobodný software je možné LibreOffice zdarma stáhnout, používat, upravovat a distribuovat. Je k dispozici ve 110 jazycích, včetně češtiny.

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Libre Office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Libre Office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libre Office ve Wikimedia Commons

Hledat termín Libre Office ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Libre Office ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Libre Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Libre Office například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Libre Office? resp. co přesně označuje termín Libre Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libre Office, odpověď na dotaz co je to Libre Office?. Víte např. kdo to je Alláh? Znáte a víte kdo je Oldřich Rambousek? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Libre Office hledat i v jiných kategoriích (než Software) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.