Co je to?
Výraz, termín, definice slova Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Co je to Libre Office? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Libre Office?

Libre Office je souhrnný balík aplikací pro kancelář. Tento soubor nástrojů je zdarma. Libre Office lze použít pro Windows, Macintosh i Linux, takže můžete tvořit všechny typy dokumentů. Libre Office tvoří šest plnohodnotných nástrojů - textový i tabulkový editor, nástroje pro tvoření prezentací, pro tvorbu matematických vzorců, pro správu databází a aplikace pro práci s vektorovou grafikou. Jedná se o kvalitní produkt, který si můžete stáhnout zdarma a který je podporován vývojáři i uživateli.


Co je to Libre Office? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Libre Office sdílejte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Libre Office je v kategorii software

Klíčová slova: formulace, termín, význam, odborný výraz, software, slovník, co znamená, synonymum, přesný výraz, přesný význam, wiki, terminus technicus, pojem, informace, odborné názvosloví, co to je, definice, vysvětlení


Pojem Libre Office je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Libre Office? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

LibreOffice (v angličtině výslovnost /ˌliː.brəˈɒ.fɪs/) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí LGPL. Je kompatibilní s dalšími významnými kancelářskými balíky a je k dispozici pro různé platformy v mnoha jazycích. Jakožto svobodný software je možné LibreOffice zdarma stáhnout, používat, upravovat a distribuovat. Je k dispozici ve 110 jazycích, včetně češtiny.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Libre Office na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Libre Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Libre Office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Libre Office na Google.cz

Zkusit najít heslo Libre Office ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Libre Office ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Libre Office například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Libre Office? resp. co znamená Libre Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libre Office, odpověď na dotaz co je to Libre Office?. Víte např. kdo to je Věra Čáslavská? Znáte a víte kdo je Bill Gates? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.