Co je to?
Definice výrazu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Co to je Libre Office? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Libre Office?

Libre Office je souhrnný balík aplikací pro kancelář. Tento soubor nástrojů je zdarma. Libre Office lze použít pro Windows, Macintosh i Linux, takže můžete tvořit všechny typy dokumentů. Libre Office tvoří šest plnohodnotných nástrojů - textový i tabulkový editor, nástroje pro tvoření prezentací, pro tvorbu matematických vzorců, pro správu databází a aplikace pro práci s vektorovou grafikou. Jedná se o kvalitní produkt, který si můžete stáhnout zdarma a který je podporován vývojáři i uživateli.


Co je to Libre Office? Význam slova, termín, Definice výrazu Libre Office. Co znamená odborný pojem Libre Office z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Libre Office se nachází v sekci software

Klíčová slova: co znamená, pojem, odborný výraz, popis, slovník, přesný význam, odborné názvosloví, slovo, termín, definice pojmu, terminus technicus, význam, software, software, definice, co to je, vysvětlení, lexikon


Pojem Libre Office je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Libre Office? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

LibreOffice (v angličtině výslovnost /ˌliː.brəˈɒ.fɪs/) je kancelářský balík šířený jako svobodný software pod licencí LGPL. Je kompatibilní s dalšími významnými kancelářskými balíky a je k dispozici pro různé platformy v mnoha jazycích. Jakožto svobodný software je možné LibreOffice zdarma stáhnout, používat, upravovat a distribuovat. Je k dispozici ve 110 jazycích, včetně češtiny.

Více informací o pojmu Libre Office lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Libre Office ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Libre Office ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Libre Office ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Libre Office ve Wikislovníku

Najít pojem Libre Office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Libre Office ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Libre Office například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte jaká je definice termínu Libre Office? resp. co přesně znamená slovo Libre Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libre Office, odpověď na dotaz co je to Libre Office?. Víte např. kdo to je Lou Fanánek Hagen? Znáte a víte kdo je Heidi Janků? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Libre Office i v jiné kategorii než v software. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.