Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Co je to Rustikální? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Rustikální

Rustikální by se dalo přeložit jako venkovský, selský, uzpůsobený životu na venkově. Toto slovo se používá nejčastěji v nábytkářském průmyslu, kde označuje nábytek ze dřeva, zhotovený zvláštním způsobem.
Pojem rustikální je možno najít i v popisu restaurací nebo kulturních zařízení, která jsou takovým nábytkem vybavena, navíc mohou mít i další doplňky, imitující původní venkovský styl, jako jsou otevřené krby, dlažby a podobně.

Co je to Rustikální? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rustikální je v kategorii Kultura

Klíčová slova: informace, definice, definice pojmu, popis, Kultura, wiki, význam, Kultura, slovo, Rustikální, vysvětlení, odborné názvosloví, přesný výraz, terminus technicus, odborný výraz, význam pojmu, termín, význam slova


Pojem Rustikální je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rustikální? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Rustikální znamená selský, přiměřený venkovskému způsobu života. Dnes se užívá například u speciálně opracovaného nábytku ze dřeva a o stylových restauracích s takovým zařízením nebo i o dlažbách a obkladech imitujících původní a staré dlaždice.

Jiné zdroje informací o pojmu Rustikální

Zkusit najít výraz Rustikální ve Wikizdrojích

Hledat heslo Rustikální ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rustikální ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rustikální ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Rustikální ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Rustikální ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Rustikální například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Rustikální? resp. co znamená výraz Rustikální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rustikální, odpověď na dotaz co je to Rustikální?. Víte např. kdo to je Věra Špinarová? Znáte a víte kdo je Dana Morávková? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Kultura). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?