Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Co je to Rustikální? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rustikální

Rustikální by se dalo přeložit jako venkovský, selský, uzpůsobený životu na venkově. Toto slovo se používá nejčastěji v nábytkářském průmyslu, kde označuje nábytek ze dřeva, zhotovený zvláštním způsobem.
Pojem rustikální je možno najít i v popisu restaurací nebo kulturních zařízení, která jsou takovým nábytkem vybavena, navíc mohou mít i další doplňky, imitující původní venkovský styl, jako jsou otevřené krby, dlažby a podobně.

Co je to Rustikální? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Rustikální můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rustikální je v sekci Kultura

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, Rustikální, co je to Rustikální?, synonymum, význam, přesný význam, heslo, slovník, definice, Kultura, popis, vysvětlení, wiki, Kultura, lexikon, informace, terminus technicus


Pojem Rustikální je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rustikální? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Rustikální znamená selský, přiměřený venkovskému způsobu života. Dnes se užívá například u speciálně opracovaného nábytku ze dřeva a o stylových restauracích s takovým zařízením nebo i o dlažbách a obkladech imitujících původní a staré dlaždice.

Další informační zdroje o slovu Rustikální

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rustikální ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rustikální ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Rustikální na Google.cz

Vyhledat heslo Rustikální ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Rustikální ve Wikizdrojích

Najít výraz Rustikální ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rustikální například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Rustikální? resp. jaký je význam pojmu Rustikální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rustikální, odpověď na dotaz co je to Rustikální?. Víte např. kdo to je Konstruktér? Znáte a víte kdo je Barbora Seidlová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Rustikální i v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?