Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Co je Rustikální? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Rustikální?

Rustikální by se dalo přeložit jako venkovský, selský, uzpůsobený životu na venkově. Toto slovo se používá nejčastěji v nábytkářském průmyslu, kde označuje nábytek ze dřeva, zhotovený zvláštním způsobem.
Pojem rustikální je možno najít i v popisu restaurací nebo kulturních zařízení, která jsou takovým nábytkem vybavena, navíc mohou mít i další doplňky, imitující původní venkovský styl, jako jsou otevřené krby, dlažby a podobně.

Co je to Rustikální? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Rustikální s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Rustikální se nachází v kategorii kultura

Klíčová slova: termín, definice, co to je, definice pojmu, kultura, význam, Rustikální, přesný výraz, synonymum, odborné názvosloví, informace, slovo, odborný výraz, co je to Rustikální?, význam slova, vysvětlení, přesný význam, popis


Pojem Rustikální je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Rustikální?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rustikální znamená selský, přiměřený venkovskému způsobu života. Dnes se užívá například u speciálně opracovaného nábytku ze dřeva a o stylových restauracích s takovým zařízením nebo i o dlažbách a obkladech imitujících původní a staré dlaždice.

Pro více informací o heslu Rustikální zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rustikální ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Rustikální ve Wikislovníku

Hledat heslo Rustikální ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Rustikální ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Rustikální na Google.cz

Vyhledat slovo Rustikální ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Rustikální například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Rustikální? resp. co označuje slovo Rustikální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rustikální, odpověď na dotaz co je to Rustikální?. Víte např. kdo to je Markytánka? Znáte a víte kdo je Vin Diesel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Rustikální i v jiné sekci než v kultura. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?