Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Co je to Rustikální? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Rustikální?

Rustikální by se dalo přeložit jako venkovský, selský, uzpůsobený životu na venkově. Toto slovo se používá nejčastěji v nábytkářském průmyslu, kde označuje nábytek ze dřeva, zhotovený zvláštním způsobem.
Pojem rustikální je možno najít i v popisu restaurací nebo kulturních zařízení, která jsou takovým nábytkem vybavena, navíc mohou mít i další doplňky, imitující původní venkovský styl, jako jsou otevřené krby, dlažby a podobně.


Co je to Rustikální? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Rustikální s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rustikální se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: odborný výraz, termín, co to je, význam slova, názvosloví, slovo, vysvětlení, Rustikální, heslo, odborné názvosloví, přesný výraz, definice, pojem, přesný význam, formulace, Kultura, wiki, informace


Pojem Rustikální je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Rustikální dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rustikální znamená selský, přiměřený venkovskému způsobu života. Dnes se užívá například u speciálně opracovaného nábytku ze dřeva a o stylových restauracích s takovým zařízením nebo i o dlažbách a obkladech imitujících původní a staré dlaždice.

Hledejte pojem Rustikální v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Rustikální ve Wikislovníku

Najít heslo Rustikální ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rustikální na Youtube

Hledat termín Rustikální ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Rustikální ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Rustikální na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rustikální například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Rustikální? resp. co to je Rustikální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rustikální, odpověď na dotaz co je to Rustikální?. Víte např. kdo to je Fašista? Znáte a víte kdo je Bernard Madoff? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?