Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zbruf. Co znamená odborný pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Co je to Zbruf? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Zbruf

Zbruf je označení pro druh omáčky na bázi rajčat, která se hodí především k těstovinám, např. ke špagetám. Výborně chutná, je snadná na přípravu a trochu připomíná známou boloňskou omáčku. Mezi základní suroviny na přípravu zbrufu patří cibule, mletá paprika, mleté maso, rajčata nebo rajčatový protlak a z koření bazalka a oregano.


Co je to Zbruf? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zbruf. Co znamená odborný pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Zbruf se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Zbruf patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, přesný význam, co znamená, termín, jídlo, názvosloví, co je to Zbruf?, vysvětlení, slovník, význam slova, informace, odborné názvosloví, Zbruf, význam pojmu, slovo, synonymum, heslo, wiki


Pojem Zbruf je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Zbruf ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Zbruf ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Zbruf na Google.cz

Najít výraz Zbruf ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Zbruf ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbruf ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbruf například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Zbruf? resp. jaká je definice slova Zbruf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zbruf, odpověď na dotaz co je to Zbruf?. Víte např. kdo to je Keanu Reeves? Znáte a víte kdo je Radek Faksa? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zbruf i v jiných kategoriích (než jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.