Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zbruf. Co znamená pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Co je to Zbruf? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Zbruf

Zbruf je označení pro druh omáčky na bázi rajčat, která se hodí především k těstovinám, např. ke špagetám. Výborně chutná, je snadná na přípravu a trochu připomíná známou boloňskou omáčku. Mezi základní suroviny na přípravu zbrufu patří cibule, mletá paprika, mleté maso, rajčata nebo rajčatový protlak a z koření bazalka a oregano.


Co je to Zbruf? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zbruf. Co znamená pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zbruf je v sekci Jídlo

Klíčová slova: termín, přesný význam, odborné názvosloví, význam, odborný výraz, formulace, synonymum, slovník, co to je, terminologie, wiki, informace, terminus technicus, Jídlo, definice, význam slova, lexikon, slovo


Pojem Zbruf je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Zbruf

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zbruf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Zbruf ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Zbruf ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Zbruf ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Zbruf ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbruf ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbruf například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Zbruf? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zbruf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zbruf, odpověď na dotaz co je to Zbruf?. Víte např. kdo to je Alessandro Volta? Znáte a víte kdo je Fidel Castro? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.