Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zbruf. Co znamená odborný pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Co je to Zbruf? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Zbruf?

Zbruf je označení pro druh omáčky na bázi rajčat, která se hodí především k těstovinám, např. ke špagetám. Výborně chutná, je snadná na přípravu a trochu připomíná známou boloňskou omáčku. Mezi základní suroviny na přípravu zbrufu patří cibule, mletá paprika, mleté maso, rajčata nebo rajčatový protlak a z koření bazalka a oregano.


Co je to Zbruf? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zbruf. Co znamená odborný pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Zbruf patří do sekce jídlo

Klíčová slova: informace, slovník, jídlo, heslo, názvosloví, popis, odborný výraz, význam pojmu, slovo, terminus technicus, synonymum, pojem, formulace, co je to Zbruf?, terminologie, význam slova, přesný výraz, přesný význam


Pojem Zbruf je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Zbruf ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Zbruf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Zbruf ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zbruf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zbruf na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbruf ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbruf například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Zbruf? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Zbruf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zbruf, odpověď na dotaz co je to Zbruf?. Víte např. kdo to je Farář? Znáte a víte kdo je Olivia Wilde? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.