Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zbruf. Co znamená pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Co je to Zbruf? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zbruf

Zbruf je označení pro druh omáčky na bázi rajčat, která se hodí především k těstovinám, např. ke špagetám. Výborně chutná, je snadná na přípravu a trochu připomíná známou boloňskou omáčku. Mezi základní suroviny na přípravu zbrufu patří cibule, mletá paprika, mleté maso, rajčata nebo rajčatový protlak a z koření bazalka a oregano.


Co je to Zbruf? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Zbruf. Co znamená pojem Zbruf z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zbruf patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, definice pojmu, definice, pojem, odborné názvosloví, význam slova, co znamená, formulace, slovo, odborný výraz, termín, Jídlo, co je to Zbruf?, synonymum, názvosloví, význam, význam pojmu


Pojem Zbruf je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Zbruf na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zbruf ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Zbruf ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zbruf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Zbruf ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Zbruf na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbruf například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Zbruf? resp. co to je Zbruf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zbruf, odpověď na dotaz co je to Zbruf?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Poddaný? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zbruf i v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.