Co je to?
Definice výrazu ČVUT. Co znamená odborný pojem ČVUT z kategorie Školství?

Co je ČVUT? Význam slova

Co znamená termín ČVUT? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zkratka ČVUT znamená České vysoké učení technické. Tato vysoká škola patří k prestižním školám České republiky. ČVUT byla založena v roce 1707 a je jednou z nejstarších technických univerzit ve střední Evropě. Hlavním posláním ČVUT je poskytovat vysokoškolské vzdělání v technických a přírodovědných oborech. ČVUT se skládá z několika fakult, které nabízejí bakalářské, magisterské a doktorské programy v různých oblastech, včetně strojního inženýrství, elektrotechniky, informatiky, stavebnictví, architektury, chemie, fyziky a mnoha dalších.
Výuka na ČVUT je zaměřena na kombinaci teoretických znalostí a praktických dovedností, aby studenti získali potřebné znalosti a dovednosti, které mohou uplatnit v praxi. ČVUT má také významné výzkumné zaměření a spolupracuje s partnery z oblasti průmyslu a dalšími výzkumnými institucemi. Univerzita má širokou škálu výzkumných center a laboratoří, které se zabývají různými oblastmi technologií a inovací. Studenti mají příležitost se zapojit do výzkumných projektů a získat praktické zkušenosti již v rámci svého studia. ČVUT je známá vysokou úrovní vzdělání a absolventi univerzity jsou vyhledávaní na trhu práce. Mnoho významných inženýrských a technologických společností spolupracuje přímo s ČVUT a vybírá si studenty a absolventy na různé pozice. Univerzita také podporuje podnikání a inovace a motivuje studenty k podnikatelskému myšlení.


Co je to ČVUT? Význam slova, termín, Definice výrazu ČVUT. Co znamená odborný pojem ČVUT z kategorie Školství?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem ČVUT je v sekci Školství

Klíčová slova: popis, slovník, definice, Školství, názvosloví, formulace, význam, slovo, přesný význam, co je to ČVUT?, přesný výraz, co znamená, heslo, termín, pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, Školství


Pojem ČVUT je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo ČVUT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem ČVUT ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo ČVUT ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem ČVUT ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVUT ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín ČVUT ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVUT například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to ČVUT? resp. co znamená výraz ČVUT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVUT, odpověď na dotaz co je to ČVUT?. Víte např. kdo to je Johnny Cash? Znáte a víte kdo je James Prescott Joule? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem ČVUT v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je Školství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.