Co je to?
Definice výrazu, termínu ČVUT. Co znamená odborný pojem ČVUT z kategorie Školství?

Co je ČVUT?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu ČVUT

Zkratka ČVUT znamená České vysoké učení technické. Tato vysoká škola patří k prestižním školám České republiky. ČVUT byla založena v roce 1707 a je jednou z nejstarších technických univerzit ve střední Evropě. Hlavním posláním ČVUT je poskytovat vysokoškolské vzdělání v technických a přírodovědných oborech. ČVUT se skládá z několika fakult, které nabízejí bakalářské, magisterské a doktorské programy v různých oblastech, včetně strojního inženýrství, elektrotechniky, informatiky, stavebnictví, architektury, chemie, fyziky a mnoha dalších.
Výuka na ČVUT je zaměřena na kombinaci teoretických znalostí a praktických dovedností, aby studenti získali potřebné znalosti a dovednosti, které mohou uplatnit v praxi. ČVUT má také významné výzkumné zaměření a spolupracuje s partnery z oblasti průmyslu a dalšími výzkumnými institucemi. Univerzita má širokou škálu výzkumných center a laboratoří, které se zabývají různými oblastmi technologií a inovací. Studenti mají příležitost se zapojit do výzkumných projektů a získat praktické zkušenosti již v rámci svého studia. ČVUT je známá vysokou úrovní vzdělání a absolventi univerzity jsou vyhledávaní na trhu práce. Mnoho významných inženýrských a technologických společností spolupracuje přímo s ČVUT a vybírá si studenty a absolventy na různé pozice. Univerzita také podporuje podnikání a inovace a motivuje studenty k podnikatelskému myšlení.


Co je to ČVUT? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu ČVUT. Co znamená odborný pojem ČVUT z kategorie Školství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem ČVUT se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo ČVUT je v kategorii Školství

Klíčová slova: význam, formulace, definice pojmu, význam slova, co znamená, odborný výraz, názvosloví, význam pojmu, terminologie, wiki, lexikon, heslo, přesný význam, pojem, synonymum, co je to ČVUT?, popis, Školství


Pojem ČVUT je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz ČVUT v dalších zdrojích

Vyhledat slovo ČVUT ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVUT ve Wikimedia Commons

Hledat frázi ČVUT ve Wikislovníku

Zkusit najít ČVUT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo ČVUT ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVUT ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVUT například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je ČVUT? resp. jaký je význam slova ČVUT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVUT, odpověď na dotaz co je to ČVUT?. Víte např. kdo to je Světlana Nálepková? Znáte a víte kdo je Tammy Wynette? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem ČVUT v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Školství, učitelka s knihou, ČVUT, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.