Co je to?
Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Co to je Bašavel? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bašavel?

Slovo bašavel pochází z romského nářečí užívaného v některých oblastech Slovenska (šarišsko-zemplínská oblast) a znamená "oslava".


Co je to Bašavel? Význam slova, termín, Definice výrazu Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bašavel sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bašavel patří do sekce Kultura

Klíčová slova: význam, Kultura, formulace, terminologie, přesný význam, odborný výraz, heslo, synonymum, definice, význam pojmu, informace, přesný výraz, lexikon, co je to Bašavel?, popis, význam slova, co to je, pojem


Pojem Bašavel je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Bašavel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Bašavel ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bašavel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bašavel na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bašavel ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Bašavel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bašavel například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bašavel? resp. jaký je přesný význam slova Bašavel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bašavel, odpověď na dotaz co je to Bašavel?. Víte např. kdo to je Eva Perkausová? Znáte a víte kdo je Preceptor? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.