Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bašavel. Co znamená pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Co je Bašavel? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bašavel?

Slovo bašavel pochází z romského nářečí užívaného v některých oblastech Slovenska (šarišsko-zemplínská oblast) a znamená "oslava".

Co je to Bašavel? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bašavel. Co znamená pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Bašavel? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Bašavel se nachází v kategorii kultura

Klíčová slova: co je to Bašavel?, terminus technicus, Bašavel, slovník, přesný výraz, synonymum, definice pojmu, co to je, formulace, wiki, co znamená, odborné názvosloví, definice, lexikon, pojem, kultura, heslo, popis


Pojem Bašavel je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Bašavel ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Bašavel na Youtube

Vyhledat pojem Bašavel ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bašavel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Bašavel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Bašavel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bašavel například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bašavel? resp. co vlastně znamená slovo Bašavel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bašavel, odpověď na dotaz co je to Bašavel?. Víte např. kdo to je Basista? Znáte a víte kdo je Adolf Hitler? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je kultura. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.