Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Co je to Bašavel? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bašavel?

Slovo bašavel pochází z romského nářečí užívaného v některých oblastech Slovenska (šarišsko-zemplínská oblast) a znamená "oslava".

Co je to Bašavel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bašavel. Co znamená odborný pojem Bašavel z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bašavel? Pak se o ní podělte s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Bašavel je v kategorii kultura

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, pojem, terminologie, odborné názvosloví, heslo, názvosloví, termín, co je to Bašavel?, co to je, informace, co znamená, wiki, vysvětlení, přesný význam, definice, přesný výraz, Bašavel


Pojem Bašavel je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Bašavel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Bašavel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bašavel ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Bašavel ve Wikislovníku

Najít slovo Bašavel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Bašavel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bašavel například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bašavel? resp. co se skrývá pod slovem Bašavel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bašavel, odpověď na dotaz co je to Bašavel?. Víte např. kdo to je Lubomír Volný? Znáte a víte kdo je Chalupník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Bašavel i v jiných kategoriích (než kultura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.