Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pixabay. Co znamená odborný pojem Pixabay z kategorie Internet?

Co je to Pixabay? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Pixabay?

Pixabay je název internacionálního projektu – stránky, na které je možno stahovat i nahrávat obrázky, fotografie i videa. Příspěvky mají vysoké rozlišení a jejich použití je zdarma. Pixabay funguje od roku 2010 a obsahuje více než 1 milion fotografií, ilustrací, vektorových obrázků a videí.
Při nahrávání a stahování obrázků v plných velikostech je nutná bezplatná registrace. Nahráním dává autor výtvoru svolení k volnému použití zdarma. Povoleno je obrázky stahovat, používat i upravovat pro vlastní potřeby. Každý materiál na Pixabay musí mít standardní kvalitu. Určeny jsou formáty a velikosti.


Výraz, termín, definice slova Pixabay. Co znamená odborný pojem Pixabay z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Pixabay? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Pixabay je v sekci Internet

Klíčová slova: lexikon, co znamená, heslo, názvosloví, wiki, pojem, slovník, význam pojmu, popis, význam, informace, co to je, terminus technicus, Internet, co je to Pixabay?, definice, formulace, terminologie


Pojem Pixabay je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Pixabay píše následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pixabay je mezinárodní stránka pro publikování fotek, vektorů, ilustrací a videí ve vysokém rozlišení zdarma. Byla spuštěna 24. listopadu 2010 a k dubnu 2017 obsahovala 920 000 fotek, vektorů a ilustrací.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Pixabay ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Pixabay ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pixabay na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pixabay ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pixabay ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Pixabay ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pixabay například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Pixabay? resp. co vlastně znamená slovo Pixabay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pixabay, odpověď na dotaz co je to Pixabay?. Víte např. kdo to je Kouč? Znáte a víte kdo je Strašpytel? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.