Co je to?
Definice výrazu Pixabay. Co znamená odborný pojem Pixabay z kategorie Internet?

Co je Pixabay?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pixabay

Pixabay je název internacionálního projektu – stránky, na které je možno stahovat i nahrávat obrázky, fotografie i videa. Příspěvky mají vysoké rozlišení a jejich použití je zdarma. Pixabay funguje od roku 2010 a obsahuje více než 1 milion fotografií, ilustrací, vektorových obrázků a videí.
Při nahrávání a stahování obrázků v plných velikostech je nutná bezplatná registrace. Nahráním dává autor výtvoru svolení k volnému použití zdarma. Povoleno je obrázky stahovat, používat i upravovat pro vlastní potřeby. Každý materiál na Pixabay musí mít standardní kvalitu. Určeny jsou formáty a velikosti.


Co je to Pixabay? Význam slova, termín, Definice výrazu Pixabay. Co znamená odborný pojem Pixabay z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pixabay můžete samozřejmě sdílet s ostatními na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Pixabay je v sekci internet

Klíčová slova: pojem, přesný význam, internet, termín, co je to Pixabay?, formulace, wiki, přesný výraz, lexikon, slovo, terminus technicus, terminologie, definice pojmu, odborné názvosloví, heslo, význam pojmu, co znamená, odborný výraz


Pojem Pixabay je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Pixabay?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Pixabay je mezinárodní stránka pro publikování fotek, vektorů, ilustrací a videí ve vysokém rozlišení zdarma. Byla spuštěna 24. listopadu 2010 a k dubnu 2017 obsahovala 920 000 fotek, vektorů a ilustrací.

Jiné informační zdroje o pojmu Pixabay

Vyhledat pojem Pixabay ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Pixabay ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pixabay na Youtube

Zkusit najít heslo Pixabay ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Pixabay ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Pixabay ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pixabay například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená slovo Pixabay? resp. jaká je definice slova Pixabay? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pixabay, odpověď na dotaz co je to Pixabay?. Víte např. kdo to je Erik Tabery? Znáte a víte kdo je Čestmír Gebouský? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, router bílý, pixabay, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.