Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prasečí chřipka. Co znamená odborný pojem Prasečí chřipka z kategorie Nemoce?

Co je to Prasečí chřipka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Prasečí chřipka?

Prasečí chřipka je respirační choroba, která se u prasat vyskytuje zcela běžně. Její příčinou je virus A. V novém typu chřipky se kombinují geny prasečích chřipek, lidské a ptačí chřipky. Tento typ onemocnění je považován za pandemický. Choroba je nakažlivá, inkubační doba je cca týden. Přenáší se jak kýcháním a kašlem, tak dotykem.
Velmi závažný průběh s častými úmrtími má prasečí chřipka u nejmenších dětí, těhotných žen nebo lidí s chronickým onemocněním.


Co je to Prasečí chřipka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prasečí chřipka. Co znamená odborný pojem Prasečí chřipka z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Prasečí chřipka můžete samozřejmě sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Prasečí chřipka je v sekci Nemoce

Klíčová slova: význam, Prasečí chřipka, popis, význam pojmu, odborný výraz, formulace, názvosloví, definice pojmu, slovo, terminus technicus, co je to Prasečí chřipka?, co to je, terminologie, přesný význam, termín, Nemoce, definice, vysvětlení


Pojem Prasečí chřipka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Prasečí chřipka zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Prasečí chřipka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prasečí chřipka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Prasečí chřipka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Prasečí chřipka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Prasečí chřipka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Prasečí chřipka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasečí chřipka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Prasečí chřipka? resp. jaká je definice slova Prasečí chřipka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prasečí chřipka, odpověď na dotaz co je to Prasečí chřipka?. Víte např. kdo to je Publicista? Znáte a víte kdo je Jakub Janda? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.