Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prasečí chřipka. Co znamená odborný pojem Prasečí chřipka z kategorie Nemoce?

Co je to Prasečí chřipka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Prasečí chřipka

Prasečí chřipka je respirační choroba, která se u prasat vyskytuje zcela běžně. Její příčinou je virus A. V novém typu chřipky se kombinují geny prasečích chřipek, lidské a ptačí chřipky. Tento typ onemocnění je považován za pandemický. Choroba je nakažlivá, inkubační doba je cca týden. Přenáší se jak kýcháním a kašlem, tak dotykem.
Velmi závažný průběh s častými úmrtími má prasečí chřipka u nejmenších dětí, těhotných žen nebo lidí s chronickým onemocněním.


Co je to Prasečí chřipka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prasečí chřipka. Co znamená odborný pojem Prasečí chřipka z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Prasečí chřipka? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Prasečí chřipka je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: význam pojmu, názvosloví, přesný význam, formulace, termín, vysvětlení, co znamená, slovo, heslo, Nemoce, odborný výraz, definice, slovník, přesný výraz, synonymum, Nemoce, co to je, co je to Prasečí chřipka?


Pojem Prasečí chřipka je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prasečí chřipka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prasečí chřipka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Prasečí chřipka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Prasečí chřipka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Prasečí chřipka na Youtube

Hledat heslo Prasečí chřipka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasečí chřipka například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Prasečí chřipka? resp. jaká je definice slova Prasečí chřipka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prasečí chřipka, odpověď na dotaz co je to Prasečí chřipka?. Víte např. kdo to je Jan Kraus? Znáte a víte kdo je Správce majetku? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Prasečí chřipka v jiné sekci než Nemoce. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.