Co je to?
Výraz, termín, definice slova Proteinová dieta. Co znamená odborný pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Co je to Proteinová dieta? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Proteinová dieta

Proteinová dieta je jedním z bezpočtu typů redukčních diet. Klade se při ní důraz na konzumaci bílkovin, a to ve formě speciálních koktejlů nahrazujících některá jídla. Dochází k omezení konzumace tuků a sacharidů a "zakázaných" potravin je celá řada. Celkově tato dieta nijak zvlášť rozumně nepůsobí. Prvním problémem je být schopen ji vůbec dodržovat a po jejím ukončení hrozí opětovné přibrání na váze, jo-jo efekt.


Co je to Proteinová dieta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Proteinová dieta. Co znamená odborný pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Proteinová dieta sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Proteinová dieta patří do sekce jídlo

Klíčová slova: termín, terminus technicus, heslo, co je to Proteinová dieta?, názvosloví, vysvětlení, synonymum, odborné názvosloví, lexikon, formulace, Proteinová dieta, definice, přesný výraz, význam, přesný význam, popis, odborný výraz, terminologie


Pojem Proteinová dieta je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Proteinová dieta zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Proteinová dieta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Proteinová dieta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Proteinová dieta na Google.cz

Vyhledat výraz Proteinová dieta ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Proteinová dieta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Proteinová dieta ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Proteinová dieta například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Proteinová dieta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Proteinová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proteinová dieta, odpověď na dotaz co je to Proteinová dieta?. Víte např. kdo to je Danuše Nerudová? Znáte a víte kdo je Gwyneth Paltrow? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.