Co je to?
Definice výrazu, termínu Proteinová dieta. Co znamená odborný pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Co je to Proteinová dieta? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Proteinová dieta?

Proteinová dieta je jedním z bezpočtu typů redukčních diet. Klade se při ní důraz na konzumaci bílkovin, a to ve formě speciálních koktejlů nahrazujících některá jídla. Dochází k omezení konzumace tuků a sacharidů a "zakázaných" potravin je celá řada. Celkově tato dieta nijak zvlášť rozumně nepůsobí. Prvním problémem je být schopen ji vůbec dodržovat a po jejím ukončení hrozí opětovné přibrání na váze, jo-jo efekt.


Co je to Proteinová dieta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Proteinová dieta. Co znamená odborný pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Proteinová dieta je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný význam, význam, co znamená, odborné názvosloví, formulace, slovník, Jídlo, terminus technicus, definice, co to je, heslo, názvosloví, Proteinová dieta, přesný výraz, wiki, význam slova, slovo, popis


Pojem Proteinová dieta je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Proteinová dieta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Proteinová dieta ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Proteinová dieta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Proteinová dieta ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Proteinová dieta na Youtube

Zkusit najít termín Proteinová dieta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Proteinová dieta například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Proteinová dieta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Proteinová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proteinová dieta, odpověď na dotaz co je to Proteinová dieta?. Víte např. kdo to je Snob? Znáte a víte kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.