Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Proteinová dieta. Co znamená pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Co je Proteinová dieta?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Proteinová dieta?

Proteinová dieta je jedním z bezpočtu typů redukčních diet. Klade se při ní důraz na konzumaci bílkovin, a to ve formě speciálních koktejlů nahrazujících některá jídla. Dochází k omezení konzumace tuků a sacharidů a "zakázaných" potravin je celá řada. Celkově tato dieta nijak zvlášť rozumně nepůsobí. Prvním problémem je být schopen ji vůbec dodržovat a po jejím ukončení hrozí opětovné přibrání na váze, jo-jo efekt.


Co je to Proteinová dieta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Proteinová dieta. Co znamená pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Proteinová dieta? Potom se o definici podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Proteinová dieta se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, terminologie, slovník, definice, přesný význam, formulace, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, definice pojmu, význam slova, pojem, termín, jídlo, informace, heslo


Pojem Proteinová dieta je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Proteinová dieta ve Wikipedii

Vyhledat výraz Proteinová dieta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Proteinová dieta ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Proteinová dieta na Google.cz

Najít pojem Proteinová dieta na Google obrázcích

Hledat pojem Proteinová dieta ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Proteinová dieta například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Proteinová dieta? resp. jaký je význam slova Proteinová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proteinová dieta, odpověď na dotaz co je to Proteinová dieta?. Víte např. kdo to je Ajznboňák? Znáte a víte kdo je Reese Witherspoon? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, prostřený stůl, proteinová dieta, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.