Co je to?
Definice výrazu, termínu Proteinová dieta. Co znamená odborný pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Co je to Proteinová dieta? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Proteinová dieta?

Proteinová dieta je jedním z bezpočtu typů redukčních diet. Klade se při ní důraz na konzumaci bílkovin, a to ve formě speciálních koktejlů nahrazujících některá jídla. Dochází k omezení konzumace tuků a sacharidů a "zakázaných" potravin je celá řada. Celkově tato dieta nijak zvlášť rozumně nepůsobí. Prvním problémem je být schopen ji vůbec dodržovat a po jejím ukončení hrozí opětovné přibrání na váze, jo-jo efekt.


Co je to Proteinová dieta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Proteinová dieta. Co znamená odborný pojem Proteinová dieta z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Proteinová dieta se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Proteinová dieta se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co je to Proteinová dieta?, synonymum, slovník, co to je, terminologie, termín, odborné názvosloví, co znamená, definice pojmu, definice, formulace, pojem, význam pojmu, Proteinová dieta, informace, vysvětlení, význam slova, lexikon


Pojem Proteinová dieta je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Proteinová dieta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Proteinová dieta ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Proteinová dieta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Proteinová dieta na Youtube

Zkusit najít heslo Proteinová dieta ve Wikislovníku

Hledat termín Proteinová dieta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Proteinová dieta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Proteinová dieta? resp. co označuje slovo Proteinová dieta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proteinová dieta, odpověď na dotaz co je to Proteinová dieta?. Víte např. kdo to je Fundamentalista? Znáte a víte kdo je Jiřina Švorcová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.