Co je to?
Definice výrazu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Co je Alpinning?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Alpinning

Alpinning je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je alpinning vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení.
Při alpinningu se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. Při chůzi nebo běhu na pásu dochází k úpravě krevního tlaku a spalují se tuky. Dochází i ke zvýšení aerobní kapacity. Alpinning je novinkou ve fitness centrech a může se mu věnovat opravdu každý.


Co je to Alpinning? Význam slova, termín, Definice výrazu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Alpinning můžete samozřejmě sdílet s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Alpinning je v sekci sport

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, terminologie, přesný výraz, co znamená, termín, vysvětlení, Alpinning, definice, informace, sport, co to je, definice pojmu, co je to Alpinning?, význam pojmu, názvosloví, wiki, sport


Pojem Alpinning je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Alpinning zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Alpinning ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Alpinning ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Alpinning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Alpinning na Google obrázcích

Vyhledat pojem Alpinning na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpinning ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpinning například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teďka již bezesporu víte co to je Alpinning? resp. jaký je význam pojmu Alpinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpinning, odpověď na dotaz co je to Alpinning?. Víte např. kdo to je Gustave Flaubert? Znáte a víte kdo je Ignorant? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, voleyball žena, alpinning, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.