Co je to?
Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Co je to Alpinning? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Alpinning

Alpinning je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je alpinning vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení.
Při alpinningu se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. Při chůzi nebo běhu na pásu dochází k úpravě krevního tlaku a spalují se tuky. Dochází i ke zvýšení aerobní kapacity. Alpinning je novinkou ve fitness centrech a může se mu věnovat opravdu každý.


Co je to Alpinning? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Alpinning je v kategorii Sport

Klíčová slova: co to je, slovník, význam slova, popis, synonymum, Sport, slovo, terminologie, Sport, formulace, wiki, terminus technicus, pojem, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, lexikon, přesný význam


Pojem Alpinning je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Alpinning lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Alpinning ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpinning ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Alpinning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Alpinning na Youtube

Vyhledat termín Alpinning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Alpinning ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpinning například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Alpinning? resp. co se skrývá pod slovem Alpinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpinning, odpověď na dotaz co je to Alpinning?. Víte např. kdo to je Topmodelka? Znáte a víte kdo je Povaleč? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.