Co je to?
Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Co je to Alpinning? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Alpinning

Alpinning je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je alpinning vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení.
Při alpinningu se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. Při chůzi nebo běhu na pásu dochází k úpravě krevního tlaku a spalují se tuky. Dochází i ke zvýšení aerobní kapacity. Alpinning je novinkou ve fitness centrech a může se mu věnovat opravdu každý.


Co je to Alpinning? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Alpinning? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Alpinning je v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, definice, terminologie, odborné názvosloví, popis, synonymum, význam slova, co je to Alpinning?, slovník, co znamená, přesný význam, přesný výraz, názvosloví, informace, Sport, wiki, termín, odborný výraz


Pojem Alpinning je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpinning ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Alpinning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Alpinning ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Alpinning ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Alpinning ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Alpinning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpinning například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Alpinning? resp. co znamená výraz Alpinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpinning, odpověď na dotaz co je to Alpinning?. Víte např. kdo to je Eva Horká? Znáte a víte kdo je Usmrkanec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.