Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alpinning. Co znamená pojem Alpinning z kategorie Sport?

Co je Alpinning? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Alpinning?

Alpinning je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je alpinning vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení.
Při alpinningu se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. Při chůzi nebo běhu na pásu dochází k úpravě krevního tlaku a spalují se tuky. Dochází i ke zvýšení aerobní kapacity. Alpinning je novinkou ve fitness centrech a může se mu věnovat opravdu každý.


Co je to Alpinning? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alpinning. Co znamená pojem Alpinning z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Alpinning doporučujeme sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Alpinning se nachází v sekci sport

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, sport, přesný význam, wiki, význam pojmu, terminus technicus, informace, význam slova, terminologie, synonymum, definice, co to je, termín, slovník, heslo, sport, Alpinning


Pojem Alpinning je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Alpinning ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alpinning ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Alpinning na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpinning ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Alpinning ve vyhledávači Yandex

Najít termín Alpinning ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpinning například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu Alpinning? resp. co se přesně ukrývá za slovem Alpinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpinning, odpověď na dotaz co je to Alpinning?. Víte např. kdo to je Žoldnéř? Znáte a víte kdo je Mešuge? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.