Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Co je to Alpinning? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Alpinning?

Alpinning je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je alpinning vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení.
Při alpinningu se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. Při chůzi nebo běhu na pásu dochází k úpravě krevního tlaku a spalují se tuky. Dochází i ke zvýšení aerobní kapacity. Alpinning je novinkou ve fitness centrech a může se mu věnovat opravdu každý.


Co je to Alpinning? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Alpinning? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Alpinning je v kategorii sport

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, informace, synonymum, lexikon, co znamená, sport, co to je, odborné názvosloví, přesný význam, význam, termín, heslo, význam slova, slovník, popis, Alpinning, pojem


Pojem Alpinning je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Alpinning na Google.cz

Zkusit najít termín Alpinning ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Alpinning ve Wikipedii

Vyhledat termín Alpinning ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alpinning ve Wikimedia Commons

Hledat termín Alpinning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpinning například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Nyní již víte jaká je definice termínu Alpinning? resp. co znamená výraz Alpinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpinning, odpověď na dotaz co je to Alpinning?. Víte např. kdo to je Ajťák? Znáte a víte kdo je Bubák? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.