Co je to?
Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Co je to Alpinning? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Alpinning

Alpinning je tréninkový program vycházející z chůze jako nejpřirozenějšího pohybu. Proto je alpinning vhodný pro širokou veřejnost, bez omezení věkem nebo fyzickou zdatností. Jedná se o skupinové cvičení.
Při alpinningu se cvičí za motivující hudby na mechanickém pásu. Celé cvičení vede instruktor. Při chůzi nebo běhu na pásu dochází k úpravě krevního tlaku a spalují se tuky. Dochází i ke zvýšení aerobní kapacity. Alpinning je novinkou ve fitness centrech a může se mu věnovat opravdu každý.


Co je to Alpinning? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Alpinning. Co znamená odborný pojem Alpinning z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Alpinning s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Alpinning patří do kategorie Sport

Klíčová slova: synonymum, Sport, heslo, formulace, Alpinning, co znamená, pojem, co je to Alpinning?, wiki, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, lexikon, termín, odborné názvosloví, přesný význam, terminologie, informace


Pojem Alpinning je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Alpinning

Vyhledat heslo Alpinning ve Wikislovníku

Hledat pojem Alpinning ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Alpinning ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Alpinning ve Wikipedii

Hledat termín Alpinning ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Alpinning ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alpinning například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Alpinning? resp. jaká je definice termínu Alpinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alpinning, odpověď na dotaz co je to Alpinning?. Víte např. kdo to je Václav Vydra? Znáte a víte kdo je Sara Sandeva? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.