Co je to?
Výraz, termín, definice slova Moka káva. Co znamená odborný pojem Moka káva z kategorie Nápoje?

Co je Moka káva?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Moka káva

Moka káva je druh kávy, která se připravuje v moka konvičce. Káva je velice silná, poje se ze šálků o objemu 50 ml. Podobá se espressu, ale je o něco slabší. Moka konvička nabízí jednoduchou přípravu výborné kávy bez nutnosti vlastnit složitý kávovar. Pro přípravu se používá co nejčerstvější čerstvě upražená káva. Vhodnou volbou jsou výrazné druhy káv. Důležitá je i správná hrubost kávy, ta by se měla podobat hrubosti písku. Co se týče vody, někdo používá vodu studenou, jiný teplou, záleží zcela na názoru uživatele.
Příprava trvá přibližně 5 minut, káva vytéká přibližně 1,5 minuty. Spodní část konvičky se naplní vodou, do prostřední části se umístí káva a konvička se postaví na sporák. Když začne nápoj výrazně bublat, je čas konvičku odstavit, popřípadě uchladit. Pak je již možno servírovat vynikající moka kávu.


Co je to Moka káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Moka káva. Co znamená odborný pojem Moka káva z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici slova Moka káva můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Moka káva je v kategorii nápoje

Klíčová slova: názvosloví, termín, informace, definice pojmu, wiki, význam, pojem, význam slova, přesný význam, slovník, co je to Moka káva?, heslo, synonymum, terminologie, popis, co znamená, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Moka káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Moka káva ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Moka káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Moka káva na Youtube

Najít termín Moka káva ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Moka káva ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Moka káva ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Moka káva například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste zjistili jaký je přesný význam slova Moka káva? resp. co přesně označuje termín Moka káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moka káva, odpověď na dotaz co je to Moka káva?. Víte např. kdo to je Honza Musil? Znáte a víte kdo je Podolog? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.