Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Moka káva. Co znamená pojem Moka káva z kategorie Nápoje?

Co to je Moka káva? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Moka káva

Moka káva je druh kávy, která se připravuje v moka konvičce. Káva je velice silná, poje se ze šálků o objemu 50 ml. Podobá se espressu, ale je o něco slabší. Moka konvička nabízí jednoduchou přípravu výborné kávy bez nutnosti vlastnit složitý kávovar. Pro přípravu se používá co nejčerstvější čerstvě upražená káva. Vhodnou volbou jsou výrazné druhy káv. Důležitá je i správná hrubost kávy, ta by se měla podobat hrubosti písku. Co se týče vody, někdo používá vodu studenou, jiný teplou, záleží zcela na názoru uživatele.
Příprava trvá přibližně 5 minut, káva vytéká přibližně 1,5 minuty. Spodní část konvičky se naplní vodou, do prostřední části se umístí káva a konvička se postaví na sporák. Když začne nápoj výrazně bublat, je čas konvičku odstavit, popřípadě uchladit. Pak je již možno servírovat vynikající moka kávu.


Co je to Moka káva? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Moka káva. Co znamená pojem Moka káva z kategorie Nápoje?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Moka káva? Pak se o ní podělte s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Moka káva patří do sekce nápoje

Klíčová slova: terminologie, termín, slovo, přesný význam, význam pojmu, informace, význam slova, popis, vysvětlení, nápoje, odborné názvosloví, přesný výraz, lexikon, co to je, co je to Moka káva?, Moka káva, wiki, odborný výraz


Pojem Moka káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Moka káva lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Moka káva na Google.cz

Najít heslo Moka káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Moka káva ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Moka káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Moka káva ve Wikipedii

Vyhledat heslo Moka káva ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Moka káva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Moka káva? resp. jaký je přesný význam slova Moka káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moka káva, odpověď na dotaz co je to Moka káva?. Víte např. kdo to je Brian Johnson? Znáte a víte kdo je Benjamin Roll? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.