Co je to?
Definice výrazu, termínu Halászlé. Co znamená odborný pojem Halászlé z kategorie Jídlo?

Co je Halászlé? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Halászlé?

Jak už je patrné z názvu, jedná se o maďarské jídlo, konkrétně o rybí polévku. Jejím základem je směs rybího masa (nejčastěji z kapra a sumce) a několik druhů zeleniny, konrétně rajčata, paprika, brambory a cibule. Jako zavářka se používají těstoviny a hotový pokrm je ještě dochucen pálivou paprikou. Podává se s bílým pečivem.


Co je to Halászlé? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Halászlé. Co znamená odborný pojem Halászlé z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Halászlé s dalšími lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Halászlé je v kategorii jídlo

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, význam pojmu, slovo, co je to Halászlé?, popis, názvosloví, slovník, co to je, wiki, význam slova, jídlo, termín, terminologie, odborný výraz, odborné názvosloví, přesný výraz, heslo


Pojem Halászlé je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Halászlé? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Halászlé je maďarský pokrm, rybí polévka. Vaří se ze směsi ryb (nejčastěji sumci a kapři) spolu se zeleninou (cibule, brambory, rajče jedlé, paprika) a kořením (pálivá paprika). Do přecezného vývaru s vykostěným rybím masem se nakonec zavaří těstoviny (obvykle flíčky). Podává se s bílým pečivem.

Hledejte pojem Halászlé v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Halászlé na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Halászlé ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Halászlé ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Halászlé na Youtube

Vyhledat výraz Halászlé ve Wikislovníku

Hledat frázi Halászlé ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Halászlé například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Halászlé? resp. co to je Halászlé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Halászlé, odpověď na dotaz co je to Halászlé?. Víte např. kdo to je Jiří Běhounek? Znáte a víte kdo je Kybergroomer? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?