Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ačokča. Co znamená pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Co je Ačokča?

Co znamená pojem, definice termínu Ačokča?

Ačokča neboli papriková okurka je bylina z čeledi tykvovitých. Je jednoletá, popínavá a může dosáhnout délky stonku 5 metrů. Dostala se k nám z jižní a střední Ameriky. Mladé plody se dají jíst za syrova, chutí připomínají mladý hrášek.
Ačokča je oblíbená i nakládaná nakyselo jako okurka, přídavek do salátů, polévek nebo omáčky. Vnitřek zralého plodu je dutý a obsahuje černá a tvrdá hranatá jadérka.


Co je to Ačokča? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ačokča. Co znamená pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Ačokča s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Ačokča se nachází v kategorii rostliny

Klíčová slova: definice pojmu, co to je, význam pojmu, terminus technicus, odborný výraz, co znamená, lexikon, termín, Ačokča, co je to Ačokča?, přesný význam, pojem, slovo, wiki, rostliny, definice, názvosloví, popis


Pojem Ačokča je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Ačokča?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ačokča (Cyclanthera pedata), též korila nebo lidově paprikookurka, je druh rostliny z rodu korila (Cyclanthera) a čeledi tykvovité. Pochází z Jižní Ameriky. Pěstuje se pro své nezralé plody a listy, které se používají jako zelenina.

Paprikookurky s rajčetem

Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Ačokča na Youtube

Vyhledat pojem Ačokča ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Ačokča na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Ačokča ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Ačokča ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Ačokča ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ačokča například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Ačokča? resp. co znamená výraz Ačokča? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ačokča, odpověď na dotaz co je to Ačokča?. Víte např. kdo to je Thalía? Znáte a víte kdo je Vrátný? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.