Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ačokča. Co znamená odborný pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Co je to Ačokča? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ačokča?

Ačokča neboli papriková okurka je bylina z čeledi tykvovitých. Je jednoletá, popínavá a může dosáhnout délky stonku 5 metrů. Dostala se k nám z jižní a střední Ameriky. Mladé plody se dají jíst za syrova, chutí připomínají mladý hrášek.
Ačokča je oblíbená i nakládaná nakyselo jako okurka, přídavek do salátů, polévek nebo omáčky. Vnitřek zralého plodu je dutý a obsahuje černá a tvrdá hranatá jadérka.


Co je to Ačokča? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ačokča. Co znamená odborný pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ačokča s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ačokča se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: informace, wiki, slovník, Ačokča, lexikon, Rostliny, co je to Ačokča?, přesný výraz, co znamená, definice pojmu, odborný výraz, terminologie, pojem, termín, význam slova, význam, přesný význam, co to je


Pojem Ačokča je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Ačokča?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ačokča (Cyclanthera pedata), též korila nebo lidově paprikookurka, je druh rostliny z rodu korila (Cyclanthera) a čeledi tykvovité. Pochází z Jižní Ameriky. Pěstuje se pro své nezralé plody a listy, které se používají jako zelenina.

Paprikookurky s rajčetem

Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ačokča ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Ačokča ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Ačokča ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Ačokča ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ačokča na Youtube

Hledat heslo Ačokča ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ačokča například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ačokča? resp. co se skrývá pod slovem Ačokča? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ačokča, odpověď na dotaz co je to Ačokča?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Robert De Niro? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.