Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ačokča. Co znamená pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Co je to Ačokča? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ačokča?

Ačokča neboli papriková okurka je bylina z čeledi tykvovitých. Je jednoletá, popínavá a může dosáhnout délky stonku 5 metrů. Dostala se k nám z jižní a střední Ameriky. Mladé plody se dají jíst za syrova, chutí připomínají mladý hrášek.
Ačokča je oblíbená i nakládaná nakyselo jako okurka, přídavek do salátů, polévek nebo omáčky. Vnitřek zralého plodu je dutý a obsahuje černá a tvrdá hranatá jadérka.


Co je to Ačokča? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ačokča. Co znamená pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ačokča s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Ačokča se nachází v sekci rostliny

Klíčová slova: co znamená, terminologie, wiki, význam, význam slova, pojem, lexikon, termín, definice pojmu, synonymum, formulace, heslo, popis, odborný výraz, rostliny, terminus technicus, přesný výraz, přesný význam


Pojem Ačokča je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Ačokča?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ačokča (Cyclanthera pedata), též korila nebo lidově paprikookurka, je druh rostliny z rodu korila (Cyclanthera) a čeledi tykvovité. Pochází z Jižní Ameriky. Pěstuje se pro své nezralé plody a listy, které se používají jako zelenina.

Paprikookurky s rajčetem

Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Ačokča ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ačokča ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Ačokča ve Wikislovníku

Najít slovo Ačokča ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ačokča na Youtube

Vyhledat slovo Ačokča ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ačokča například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ačokča? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ačokča? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ačokča, odpověď na dotaz co je to Ačokča?. Víte např. kdo to je Etoped? Znáte a víte kdo je Šička? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Ačokča i v jiné části webu než je kategorie rostliny. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.