Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ačokča. Co znamená odborný pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Co je to Ačokča? Význam slova

Co znamená termín Ačokča? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ačokča neboli papriková okurka je bylina z čeledi tykvovitých. Je jednoletá, popínavá a může dosáhnout délky stonku 5 metrů. Dostala se k nám z jižní a střední Ameriky. Mladé plody se dají jíst za syrova, chutí připomínají mladý hrášek.
Ačokča je oblíbená i nakládaná nakyselo jako okurka, přídavek do salátů, polévek nebo omáčky. Vnitřek zralého plodu je dutý a obsahuje černá a tvrdá hranatá jadérka.


Co je to Ačokča? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ačokča. Co znamená odborný pojem Ačokča z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Ačokča) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Ačokča patří do kategorie rostliny

Klíčová slova: wiki, přesný význam, význam, vysvětlení, terminologie, pojem, rostliny, přesný výraz, co znamená, slovo, slovník, Ačokča, popis, termín, význam slova, názvosloví, co je to Ačokča?, definice pojmu


Pojem Ačokča je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ačokča? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ačokča (Cyclanthera pedata), též korila nebo lidově paprikookurka, je druh rostliny z rodu korila (Cyclanthera) a čeledi tykvovité. Pochází z Jižní Ameriky. Pěstuje se pro své nezralé plody a listy, které se používají jako zelenina.

Paprikookurky s rajčetem

Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay
Paprikookurky s rajčetem. Autor: ivabalk, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo Ačokča ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Ačokča ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Ačokča ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Ačokča na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ačokča ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ačokča na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ačokča například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste zjistili co znamená Ačokča? resp. co se přesně ukrývá za slovem Ačokča? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ačokča, odpověď na dotaz co je to Ačokča?. Víte např. kdo to je Zeměměřič? Znáte a víte kdo je Freddie Mercury? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Ačokča i v jiných kategoriích (než rostliny). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.