Co je to?
Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená slovo S-rank z kategorie Internet?

Co je S-rank? Definice pojmu

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla S-rank?

S-rank je obdoba algoritmu PageRank. S-rank je používán českým vyhledávačem Seznam.cz. Slouží k hodnocení popularity stránek a podle jeho velikosti a dalších faktorů je určeno pořadí webové stránky ve fulltextovém vyhledávání výsledků. S-rank je veličina, celé číslo nabývající hodnot 0 - 10. Velikost lze zjistit prostřednictvím pluginu (do internetového prohlížeče) Seznam Lištička nebo pomocí různých webových služeb.


Co je to S-rank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova S-rank. Co znamená slovo S-rank z kategorie Internet?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín S-rank patří do kategorie internet

Klíčová slova: termín, co je to S-rank?, slovník, přesný výraz, wiki, formulace, informace, lexikon, názvosloví, význam pojmu, synonymum, definice, heslo, terminologie, internet, co to je, vysvětlení, definice pojmu


Pojem S-rank je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu S-rank?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

S-rank je hodnota "popularity", kterou přiděluje algoritmus pro ohodnocení webových stránek a má vliv na pořadí ve výsledcích vyhledávání. Tato metoda hodnocení stránek vznikla ve společnosti Seznam.cz a má svého předchůdce v rámci hodnoty PageRank navržené Larry Pagem tvořící základ vyhledávače Google. Hodnota S-ranku je v rozmezí 0-10. Její hodnotu zjistíme pomocí různých nástrojů např. Seznam Lištička. Hlavním účelem hodnoty ukazatele S-rank je poskytnutí informace o důvěryhodnosti a hodnotě prohlíženého webu.

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo S-rank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi S-rank ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz S-rank ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít S-rank ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo S-rank na Google.cz

Hledat videa s názvem S-rank na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo S-rank například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená S-rank? resp. jaký je přesný význam slova S-rank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu S-rank, odpověď na dotaz co je to S-rank?. Víte např. kdo to je Erika Stárková? Znáte a víte kdo je Bohuslav Martinů? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.