Co je to?
Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Co to je Otoneurologie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Otoneurologie?

Otoneurologie je speciální lékařské odvětví, které se zaměřuje na ušní problémy, které mají původ v nervech, především závratě. Spojuje neurologii a ORL.
Otoneurologie tato onemocnění diagnostikuje a léčí, často na ambulantní úrovni. Otoneurologické vyšetření se zakládá na podrobné anamnéze pacienta a následného přístrojového vyšetření.


Co je to Otoneurologie? Význam slova, termín, Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Otoneurologie? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Otoneurologie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, přesný výraz, definice pojmu, heslo, termín, wiki, co je to Otoneurologie?, význam, formulace, význam slova, popis, odborné názvosloví, terminologie, význam pojmu, co to je, terminus technicus, slovník, odborný výraz


Pojem Otoneurologie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Otoneurologie na Youtube

Hledat termín Otoneurologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Otoneurologie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Otoneurologie ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otoneurologie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Otoneurologie ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Otoneurologie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Otoneurologie? resp. co se skrývá pod slovem Otoneurologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Otoneurologie, odpověď na dotaz co je to Otoneurologie?. Víte např. kdo to je Hydrolog? Znáte a víte kdo je Rabín? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.