Co je to?
Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Co to je Otoneurologie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Otoneurologie?

Otoneurologie je speciální lékařské odvětví, které se zaměřuje na ušní problémy, které mají původ v nervech, především závratě. Spojuje neurologii a ORL.
Otoneurologie tato onemocnění diagnostikuje a léčí, často na ambulantní úrovni. Otoneurologické vyšetření se zakládá na podrobné anamnéze pacienta a následného přístrojového vyšetření.


Co je to Otoneurologie? Význam slova, termín, Definice výrazu Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Otoneurologie se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: slovník, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, Lékařství, definice, odborné názvosloví, pojem, význam pojmu, terminologie, lexikon, co je to Otoneurologie?, termín, co to je, definice pojmu, synonymum, slovo, terminus technicus


Pojem Otoneurologie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Otoneurologie ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Otoneurologie ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Otoneurologie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Otoneurologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otoneurologie ve Wikimedia Commons

Najít heslo Otoneurologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otoneurologie například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Otoneurologie? resp. co označuje slovo Otoneurologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Otoneurologie, odpověď na dotaz co je to Otoneurologie?. Víte např. kdo to je Slender Man? Znáte a víte kdo je Antisemita? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.