Co je to?
Výraz, termín, definice slova Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Co je to Otoneurologie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Otoneurologie?

Otoneurologie je speciální lékařské odvětví, které se zaměřuje na ušní problémy, které mají původ v nervech, především závratě. Spojuje neurologii a ORL.
Otoneurologie tato onemocnění diagnostikuje a léčí, často na ambulantní úrovni. Otoneurologické vyšetření se zakládá na podrobné anamnéze pacienta a následného přístrojového vyšetření.


Co je to Otoneurologie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Otoneurologie. Co znamená odborný pojem Otoneurologie z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Otoneurologie se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Otoneurologie je v kategorii lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, lékařství, definice, pojem, význam pojmu, heslo, Otoneurologie, synonymum, význam, formulace, slovník, wiki, popis, přesný význam, lékařství, názvosloví, termín


Pojem Otoneurologie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Otoneurologie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Otoneurologie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Otoneurologie na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otoneurologie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Otoneurologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Otoneurologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otoneurologie například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Otoneurologie? resp. jaká je definice termínu Otoneurologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Otoneurologie, odpověď na dotaz co je to Otoneurologie?. Víte např. kdo to je Mesiáš? Znáte a víte kdo je Ladislav Svante Rieger? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.