Co je to?
Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Co to je Airsoft? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Airsoft

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.


Co je to Airsoft? Význam slova, termín, Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Airsoft s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Airsoft patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, co je to Airsoft?, odborné názvosloví, synonymum, definice pojmu, odborný výraz, význam, lexikon, pojem, terminologie, informace, formulace, heslo, Sport, co znamená, slovník, názvosloví


Pojem Airsoft je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Airsoft? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Airsoft je moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního (např. speedsoft) po napodobování reálných policejních nebo vojenských jednotek při použití autentické výstroje a výcviku.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Airsoft ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Airsoft ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Airsoft ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airsoft ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Airsoft na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airsoft ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Airsoft například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Airsoft? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Sirota? Znáte a víte kdo je Pedofil? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.