Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Co je to Airsoft? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Airsoft

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.


Co je to Airsoft? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Airsoft s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Airsoft se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: synonymum, slovo, co znamená, slovník, přesný výraz, vysvětlení, pojem, význam, terminus technicus, Airsoft, sport, heslo, formulace, termín, význam slova, popis, co to je, co je to Airsoft?


Pojem Airsoft je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Airsoft můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Airsoft je moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního (např. speedsoft) po napodobování reálných policejních nebo vojenských jednotek při použití autentické výstroje a výcviku.

Jiné informační zdroje o pojmu Airsoft

Hledat výraz Airsoft na Google.cz

Najít heslo Airsoft ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Airsoft ve Wikizdrojích

Hledat termín Airsoft ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Airsoft ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Airsoft ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Airsoft například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Airsoft? resp. jaká je definice termínu Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Gambler? Znáte a víte kdo je Šíita? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.