Co je to?
Odborný výraz, definice slova Airsoft. Co znamená slovo Airsoft z kategorie Sport?

Co je Airsoft? Definice pojmu

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Airsoft

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.


Co je to Airsoft? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Airsoft. Co znamená slovo Airsoft z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Airsoft) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Airsoft patří do kategorie sport

Klíčová slova: slovo, význam, wiki, co znamená, odborný výraz, slovník, terminus technicus, Airsoft, význam pojmu, co je to Airsoft?, vysvětlení, odborné názvosloví, význam slova, terminologie, definice, pojem, lexikon, popis


Pojem Airsoft je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Airsoft? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Airsoft je moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního (např. speedsoft) po napodobování reálných policejních nebo vojenských jednotek při použití autentické výstroje a výcviku.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Airsoft ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Airsoft na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airsoft ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airsoft ve Wikimedia Commons

Najít termín Airsoft ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Airsoft ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Airsoft například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Airsoft? resp. co se přesně ukrývá za slovem Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Alberto Vojtěch Frič? Znáte a víte kdo je Katolík? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.