Co je to?
Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Co to je Airsoft? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Airsoft

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.


Co je to Airsoft? Význam slova, termín, Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Airsoft) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Airsoft patří do kategorie Sport

Klíčová slova: terminus technicus, definice pojmu, Airsoft, lexikon, odborný výraz, vysvětlení, formulace, termín, co je to Airsoft?, pojem, co to je, odborné názvosloví, terminologie, heslo, wiki, význam, Sport, co znamená


Pojem Airsoft je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Airsoft ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Airsoft na Google.cz

Vyhledat slovo Airsoft ve Wikipedii

Hledat pojem Airsoft ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Airsoft ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Airsoft ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Airsoft například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Airsoft? resp. co znamená Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Rudý John? Znáte a víte kdo je Křesťan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.