Co je to?
Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Co to je Airsoft? Význam slova

Co znamená termín Airsoft? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.


Co je to Airsoft? Význam slova, termín, Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Airsoft? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Airsoft je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam, terminologie, odborný výraz, přesný význam, co je to Airsoft?, odborné názvosloví, názvosloví, Airsoft, Sport, význam slova, synonymum, popis, informace, co to je, lexikon, slovo, formulace, vysvětlení


Pojem Airsoft je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Airsoft?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Airsoft je moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního (např. speedsoft) po napodobování reálných policejních nebo vojenských jednotek při použití autentické výstroje a výcviku.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Airsoft ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Airsoft ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Airsoft ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Airsoft ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Airsoft na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airsoft ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Airsoft například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Airsoft? resp. co znamená výraz Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Muezzin? Znáte a víte kdo je Šíita? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Airsoft v jiné sekci než Sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.