Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Co je to Airsoft? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Airsoft?

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.


Co je to Airsoft? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Airsoft? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Airsoft je v kategorii sport

Klíčová slova: definice, význam slova, formulace, co je to Airsoft?, termín, synonymum, informace, sport, význam, sport, heslo, wiki, terminus technicus, lexikon, význam pojmu, pojem, přesný význam, odborné názvosloví


Pojem Airsoft je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Airsoft?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Airsoft je moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního (např. speedsoft) po napodobování reálných policejních nebo vojenských jednotek při použití autentické výstroje a výcviku.

Hledejte pojem Airsoft v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Airsoft ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airsoft ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airsoft ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Airsoft ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Airsoft na Youtube

Zkusit najít výraz Airsoft ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Airsoft například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Airsoft? resp. jaký je význam pojmu Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Barytonista? Znáte a víte kdo je Katolík? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.