Co je to?
Definice výrazu, termínu Curling. Co znamená odborný pojem Curling z kategorie Sport?

Co je to Curling? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Curling?

Curling je zimní sport provozovaný na ledě a olympijská disciplína. Hrají proti sobě dva čtyřčlenné týmy, jejichž úkolem je dopravit zaoblené kameny o váze cca 20 kg do vyznačeného kruhu. K pohybu kamenů slouží rychlé metení ledu koštětem. Hráči musí mít protiskluzovou obuv. Počátky curlingu sahají do západní Evropy, vznikl asi v 16. století ve Skotsku.


Co je to Curling? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Curling. Co znamená odborný pojem Curling z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Curling je v kategorii Sport

Klíčová slova: co je to Curling?, pojem, informace, odborné názvosloví, přesný význam, vysvětlení, formulace, slovo, wiki, přesný výraz, termín, názvosloví, co to je, popis, co znamená, Sport, heslo, terminologie


Pojem Curling je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Curling?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Curling je týmový sport, ve kterém se hráči snaží dopravit po ledu své kameny co nejpřesněji do vyznačeného prostoru.

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Curling ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Curling ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Curling ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Curling ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Curling ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Curling na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Curling například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Curling? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Curling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Curling, odpověď na dotaz co je to Curling?. Víte např. kdo to je Emmanuel Macron? Znáte a víte kdo je Tom Hanks? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.