Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Co to je Jailbreak? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jailbreak?

Úprava softwaru v mobilních telefonech značky Apple iPhone se nazývá jailbreak. Slovo pochází z anglického jazyka a dá se rozložit na dvě části: jail (vězení), break (zlomit). V případě softwaru to znamená, že se uživatel chystá prolomit brány uzavřeného operačního systému iOS.
Jakmile se taková softwarová úprava provede, může uživatel instalovat do svého iPhonu i neoficiální aplikace, které mají přístup do souborového systému. Jailbreak se dá provést za pomoci různých nástrojů jako např. Spirit, Limera1n, Absinthe či ZiPhone.


Co je to Jailbreak? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Jailbreak s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Jailbreak je v kategorii Software

Klíčová slova: popis, terminologie, formulace, co to je, termín, co je to Jailbreak?, heslo, informace, slovník, terminus technicus, slovo, Software, vysvětlení, názvosloví, wiki, odborný výraz, definice, význam slova


Pojem Jailbreak je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jailbreak zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Jailbreak ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jailbreak ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Jailbreak na Google.cz

Najít termín Jailbreak ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jailbreak na Youtube

Hledat termín Jailbreak ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jailbreak například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Jailbreak? resp. co se skrývá pod slovem Jailbreak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jailbreak, odpověď na dotaz co je to Jailbreak?. Víte např. kdo to je Sociopat? Znáte a víte kdo je Býložravec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem