Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Co to je Jailbreak? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Jailbreak?

Úprava softwaru v mobilních telefonech značky Apple iPhone se nazývá jailbreak. Slovo pochází z anglického jazyka a dá se rozložit na dvě části: jail (vězení), break (zlomit). V případě softwaru to znamená, že se uživatel chystá prolomit brány uzavřeného operačního systému iOS.
Jakmile se taková softwarová úprava provede, může uživatel instalovat do svého iPhonu i neoficiální aplikace, které mají přístup do souborového systému. Jailbreak se dá provést za pomoci různých nástrojů jako např. Spirit, Limera1n, Absinthe či ZiPhone.


Co je to Jailbreak? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jailbreak. Co znamená pojem Jailbreak z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Jailbreak můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jailbreak je v kategorii Software

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, definice, wiki, informace, synonymum, terminus technicus, heslo, co to je, termín, význam slova, Jailbreak, slovník, názvosloví, vysvětlení, Software, pojem, odborné názvosloví


Pojem Jailbreak je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jailbreak

Vyhledat heslo Jailbreak ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jailbreak na Google.cz

Hledat pojem Jailbreak ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Jailbreak na Youtube

Zkusit najít výraz Jailbreak ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jailbreak ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jailbreak například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Jailbreak? resp. jaká je definice slova Jailbreak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jailbreak, odpověď na dotaz co je to Jailbreak?. Víte např. kdo to je Hana Zagorová? Znáte a víte kdo je Býložravec? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem