Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jailbreak. Co znamená odborný pojem Jailbreak z kategorie Software?

Co je to Jailbreak? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Jailbreak?

Úprava softwaru v mobilních telefonech značky Apple iPhone se nazývá jailbreak. Slovo pochází z anglického jazyka a dá se rozložit na dvě části: jail (vězení), break (zlomit). V případě softwaru to znamená, že se uživatel chystá prolomit brány uzavřeného operačního systému iOS.
Jakmile se taková softwarová úprava provede, může uživatel instalovat do svého iPhonu i neoficiální aplikace, které mají přístup do souborového systému. Jailbreak se dá provést za pomoci různých nástrojů jako např. Spirit, Limera1n, Absinthe či ZiPhone.


Co je to Jailbreak? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jailbreak. Co znamená odborný pojem Jailbreak z kategorie Software?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Jailbreak? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Jailbreak je v sekci software

Klíčová slova: co je to Jailbreak?, terminologie, názvosloví, slovo, význam slova, odborné názvosloví, popis, Jailbreak, definice pojmu, software, slovník, definice, informace, terminus technicus, co to je, přesný význam, termín, lexikon


Pojem Jailbreak je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Jailbreak? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Jailbreak je softwarová úprava mobilního telefonu iPhone.
Po jailbreaku lze do iPhonu instalovat neoficiální aplikace (nevydávané v App Store), které mají přístup do souborového systému. Lze to provést přes aplikace:
• Cydia (pouze u FW 2.0 a novější)
• Installer
• Icy
• Sileo
• Zebra

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Jailbreak ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Jailbreak ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Jailbreak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Jailbreak ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jailbreak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Jailbreak ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jailbreak například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte jaká je definice termínu Jailbreak? resp. co je to Jailbreak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jailbreak, odpověď na dotaz co je to Jailbreak?. Víte např. kdo to je Luděk Niedermayer? Znáte a víte kdo je Všežravec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem