Co je to?
Výraz, termín, definice slova Jailbreak. Co znamená odborný pojem Jailbreak z kategorie Software?

Co je Jailbreak?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Jailbreak

Úprava softwaru v mobilních telefonech značky Apple iPhone se nazývá jailbreak. Slovo pochází z anglického jazyka a dá se rozložit na dvě části: jail (vězení), break (zlomit). V případě softwaru to znamená, že se uživatel chystá prolomit brány uzavřeného operačního systému iOS.
Jakmile se taková softwarová úprava provede, může uživatel instalovat do svého iPhonu i neoficiální aplikace, které mají přístup do souborového systému. Jailbreak se dá provést za pomoci různých nástrojů jako např. Spirit, Limera1n, Absinthe či ZiPhone.


Co je to Jailbreak? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Jailbreak. Co znamená odborný pojem Jailbreak z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici pojmu Jailbreak sdílejte s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Jailbreak je v kategorii software

Klíčová slova: terminus technicus, wiki, slovník, názvosloví, co znamená, informace, synonymum, popis, software, heslo, pojem, formulace, slovo, software, odborný výraz, terminologie, vysvětlení, co to je


Pojem Jailbreak je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Jailbreak? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jailbreak je softwarová úprava mobilního telefonu iPhone.
Po jailbreaku lze do iPhonu instalovat neoficiální aplikace (nevydávané v App Store), které mají přístup do souborového systému. Lze to provést přes aplikace:
• Cydia (pouze u FW 2.0 a novější)
• Installer
• Icy
• Sileo
• Zebra

Pro další informace o termínu Jailbreak zkuste tyto odkazy

Najít výraz Jailbreak ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Jailbreak na Youtube

Zkusit najít pojem Jailbreak na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jailbreak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Jailbreak ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Jailbreak ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jailbreak například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Jailbreak? resp. co znamená Jailbreak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jailbreak, odpověď na dotaz co je to Jailbreak?. Víte např. kdo to je Kretén? Znáte a víte kdo je Stephen Hawking? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Jailbreak i v jiné kategorii než je sekce software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Appky v mobilu, jailbreak, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem