Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trichomoniáza. Co znamená odborný pojem Trichomoniáza z kategorie Nemoce?

Co je to Trichomoniáza? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Trichomoniáza?

Trichomoniáza je jednou ze sexuálně přenosných nemocí. Jde o zánětlivé onemocnění, které způsobuje prvok bičenka poševní. Tento parazit se nachází jen v pochvě nebo močové trubici. Je příčinou zánětu močové trubice a sliznice pochvy. Postihuje především mladší ženy. Trichomoniáza se přenáší jedině pohlavním stykem a zdrojem nakažení bývají muži. Není životu nebezpečná, ale dokáže být velice nepříjemná.
Při prvních obtížích je důležité navštívit lékaře, jinak nastane chronické stádium, kdy zmizí příznaky, ale člověk je stále nakažlivý. U žen způsobuje páchnoucí výtok, bolest a svědění, u mužů zánět močové trubice, pálení a bolest.


Co je to Trichomoniáza? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Trichomoniáza. Co znamená odborný pojem Trichomoniáza z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Trichomoniáza? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Trichomoniáza patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: definice, vysvětlení, pojem, informace, heslo, Trichomoniáza, termín, formulace, terminologie, Nemoce, Nemoce, terminus technicus, lexikon, odborné názvosloví, přesný význam, synonymum, význam slova, odborný výraz


Pojem Trichomoniáza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Trichomoniáza

Hledat termín Trichomoniáza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Trichomoniáza ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Trichomoniáza na Google.cz

Zkusit najít heslo Trichomoniáza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Trichomoniáza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trichomoniáza ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Trichomoniáza například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Trichomoniáza? resp. co přesně znamená slovo Trichomoniáza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trichomoniáza, odpověď na dotaz co je to Trichomoniáza?. Víte např. kdo to je Petra Černocká? Znáte a víte kdo je Megera? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.