Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dezertní víno. Co znamená slovo Dezertní víno z kategorie Nápoje?

Co je Dezertní víno? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Dezertní víno?

Dezertní víno je druh vína, které má vyšší podíl alkoholu a cukru. Podíl obou složek může být v průběhu výroby uměle navyšován. Jako dezertní vína mohou být označovány různé druhy sladkých vín, například vermuty, likérová vína a další. Proto se jako dezertní víno označuje každé takové víno, které má vyšší obsah cukru a někdy i vyšší obsah alkoholu, což však není podmínkou.
Angličané označují pojmem dezertní víno taková sladká vína, která se servírují jako aperitiv. V USA jde o vína s obsahem alkoholu vyšším než 14 %. Dezertní vína bývají sladká, značně těžká a oblíbená jako aperitivy nebo jako vína podávaná k dezertům.


Co je to Dezertní víno? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Dezertní víno. Co znamená slovo Dezertní víno z kategorie Nápoje?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento text (Dezertní víno) můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Dezertní víno patří do kategorie nápoje

Klíčová slova: lexikon, popis, význam, heslo, slovník, Dezertní víno, synonymum, význam slova, odborný výraz, nápoje, pojem, nápoje, co je to Dezertní víno?, názvosloví, definice, význam pojmu, terminologie, definice pojmu


Pojem Dezertní víno je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Dezertní víno?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dezertní víno je víno, které obsahuje vyšší podíl cukru či alkoholu. Cukr i alkohol může být uměle zvyšován během výroby.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Dezertní víno na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Dezertní víno ve Wikizdrojích

Hledat slovo Dezertní víno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Dezertní víno na Google.cz

Vyhledat výraz Dezertní víno ve Wikislovníku

Hledat frázi Dezertní víno ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezertní víno například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Dezertní víno? resp. co označuje slovo Dezertní víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dezertní víno, odpověď na dotaz co je to Dezertní víno?. Víte např. kdo to je Finanční specialista? Znáte a víte kdo je Konstantin Sulimenko? Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nápoje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.