Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je to Trekové kolo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Trekové kolo

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.


Co je to Trekové kolo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Trekové kolo? s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Trekové kolo je v sekci Sport

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, přesný význam, co to je, Sport, Sport, odborný výraz, slovo, informace, Trekové kolo, terminologie, wiki, synonymum, popis, terminus technicus, definice pojmu, heslo, názvosloví


Pojem Trekové kolo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Trekové kolo?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Trekové kolo nebo také trekingové kolo je druh jízdního kola, určený k jízdě na silnici nebo v nenáročném terénu. Zpravidla je vybaveno koly s velikostí 28 palců. Velikost se však u výrobců různí. Trekingové kolo se při jízdě snadněji vede, lépe drží stopu (mimo terén) a klade nízký valivý odpor.

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Trekové kolo ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Trekové kolo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trekové kolo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Trekové kolo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trekové kolo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Trekové kolo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trekové kolo například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Trekové kolo? resp. co je to Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Fracek? Znáte a víte kdo je Cheater? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..