Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trekové kolo. Co znamená odborný pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je to Trekové kolo? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Trekové kolo?

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.


Co je to Trekové kolo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Trekové kolo. Co znamená odborný pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Trekové kolo? Pak se o ní podělte s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Trekové kolo patří do sekce sport

Klíčová slova: informace, popis, definice, formulace, terminologie, termín, co to je, odborné názvosloví, přesný význam, vysvětlení, wiki, heslo, co znamená, slovo, Trekové kolo, slovník, co je to Trekové kolo?, význam


Pojem Trekové kolo je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Trekové kolo můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Trekové kolo nebo také trekingové kolo je druh jízdního kola, určený k jízdě na silnici nebo v nenáročném terénu. Zpravidla je vybaveno koly s velikostí 28 palců. Velikost se však u výrobců různí. Trekingové kolo se při jízdě snadněji vede, lépe drží stopu (mimo terén) a klade nízký valivý odpor.

Jiné informační zdroje o pojmu Trekové kolo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trekové kolo ve Wikimedia Commons

Najít slovo Trekové kolo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Trekové kolo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Trekové kolo na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trekové kolo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Trekové kolo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trekové kolo například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Trekové kolo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Dědic? Znáte a víte kdo je Jiřina Švorcová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..