Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trekové kolo. Co znamená odborný pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je to Trekové kolo? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Trekové kolo

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.


Co je to Trekové kolo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Trekové kolo. Co znamená odborný pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Trekové kolo můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Trekové kolo je v sekci sport

Klíčová slova: Trekové kolo, co to je, informace, význam slova, sport, přesný význam, sport, definice pojmu, formulace, terminus technicus, slovník, heslo, synonymum, termín, wiki, terminologie, názvosloví, definice


Pojem Trekové kolo je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Trekové kolo? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Trekové kolo nebo také trekingové kolo je druh jízdního kola, určený k jízdě na silnici nebo v nenáročném terénu. Zpravidla je vybaveno koly s velikostí 28 palců. Velikost se však u výrobců různí. Trekingové kolo se při jízdě snadněji vede, lépe drží stopu (mimo terén) a klade nízký valivý odpor.

Jiné informační zdroje o pojmu Trekové kolo

Zkusit najít slovo Trekové kolo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trekové kolo ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Trekové kolo ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Trekové kolo ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Trekové kolo na Google.cz

Hledat videa s názvem Trekové kolo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Trekové kolo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Trekové kolo? resp. co je to Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Robert Plaga? Znáte a víte kdo je Josip Broz Tito? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..