Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je to Trekové kolo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Trekové kolo?

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.


Co je to Trekové kolo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Trekové kolo? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Trekové kolo patří do sekce Sport

Klíčová slova: co znamená, wiki, význam slova, význam, formulace, informace, význam pojmu, odborný výraz, názvosloví, Trekové kolo, termín, slovo, terminologie, Sport, heslo, co to je, co je to Trekové kolo?, synonymum


Pojem Trekové kolo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Trekové kolo ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trekové kolo ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Trekové kolo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Trekové kolo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Trekové kolo ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trekové kolo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Trekové kolo například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Trekové kolo? resp. co přesně označuje termín Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Milla Jovovich? Znáte a víte kdo je Rentiér? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..