Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je to Trekové kolo? Význam slova

Co znamená termín Trekové kolo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.


Co je to Trekové kolo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Trekové kolo sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Trekové kolo patří do sekce Sport

Klíčová slova: definice, odborné názvosloví, význam slova, heslo, co znamená, lexikon, přesný význam, co to je, co je to Trekové kolo?, popis, pojem, termín, přesný výraz, Sport, definice pojmu, slovo, Trekové kolo, slovník


Pojem Trekové kolo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Trekové kolo? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Trekové kolo nebo také trekingové kolo je druh jízdního kola, určený k jízdě na silnici nebo v nenáročném terénu. Zpravidla je vybaveno koly s velikostí 28 palců. Velikost se však u výrobců různí. Trekingové kolo se při jízdě snadněji vede, lépe drží stopu (mimo terén) a klade nízký valivý odpor.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít pojem Trekové kolo ve Wikislovníku

Hledat pojem Trekové kolo ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Trekové kolo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Trekové kolo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Trekové kolo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Trekové kolo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trekové kolo například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Trekové kolo? resp. jaká je definice termínu Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Adele? Znáte a víte kdo je Cheater? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Trekové kolo hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..