Co je to?
Definice výrazu Trekové kolo. Co znamená odborný pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je Trekové kolo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Trekové kolo?

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.


Co je to Trekové kolo? Význam slova, termín, Definice výrazu Trekové kolo. Co znamená odborný pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Trekové kolo můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Trekové kolo je v sekci sport

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, terminologie, odborné názvosloví, informace, terminus technicus, přesný význam, wiki, význam pojmu, pojem, názvosloví, co je to Trekové kolo?, synonymum, sport, Trekové kolo, co to je, co znamená, přesný výraz


Pojem Trekové kolo je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Trekové kolo?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Trekové kolo nebo také trekingové kolo je druh jízdního kola, určený k jízdě na silnici nebo v nenáročném terénu. Zpravidla je vybaveno koly s velikostí 28 palců. Velikost se však u výrobců různí. Trekingové kolo se při jízdě snadněji vede, lépe drží stopu (mimo terén) a klade nízký valivý odpor.

Hledejte výraz Trekové kolo v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Trekové kolo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Trekové kolo ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Trekové kolo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Trekové kolo ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Trekové kolo na Google.cz

Vyhledat termín Trekové kolo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Trekové kolo například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Trekové kolo? resp. co se skrývá pod slovem Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Adam Plachetka? Znáte a víte kdo je Pavel Vondruška? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Trekové kolo i v jiné části webu než je kategorie sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..