Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je to Trekové kolo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Trekové kolo?

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.


Co je to Trekové kolo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Trekové kolo s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Trekové kolo se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: slovník, co znamená, Sport, názvosloví, Trekové kolo, lexikon, heslo, formulace, wiki, vysvětlení, odborný výraz, význam pojmu, popis, informace, význam, definice, co je to Trekové kolo?, pojem


Pojem Trekové kolo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Trekové kolo?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Trekové kolo nebo také trekingové kolo je druh jízdního kola, určený k jízdě na silnici nebo v nenáročném terénu. Zpravidla je vybaveno koly s velikostí 28 palců. Velikost se však u výrobců různí. Trekingové kolo se při jízdě snadněji vede, lépe drží stopu (mimo terén) a klade nízký valivý odpor.

Další informační zdroje

Vyhledat termín Trekové kolo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Trekové kolo ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Trekové kolo na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trekové kolo ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Trekové kolo ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Trekové kolo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Trekové kolo například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Trekové kolo? resp. co znamená výraz Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Barbora Seemanová? Znáte a víte kdo je Rentiér? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Trekové kolo i v jiných kategoriích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..