Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fanfrnoch. Co znamená odborný pojem Fanfrnoch z kategorie Různé?

Co je to Fanfrnoch? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fanfrnoch?

Fanfrnoch je český lidový hudební nástroj. Má podobu džbánu z hlíny nebo kovu a je potažený kůží, kterou je uprostřed provlečený žíňový provázek. Za žíně se tahá navlhčenými prsty, aby fanfrnoch vydával tón. Hloubku tónu ovlivňuje velikost nádoby.


Co je to Fanfrnoch? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fanfrnoch. Co znamená odborný pojem Fanfrnoch z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fanfrnoch se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: lexikon, wiki, popis, co znamená, Různé, význam slova, formulace, přesný význam, odborné názvosloví, co je to Fanfrnoch?, slovník, terminus technicus, přesný výraz, definice, význam, co to je, Různé, slovo


Pojem Fanfrnoch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Fanfrnoch píše následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fanfrnoch, také famfrnoch, bukač, bukál nebo brumbál, je starodávný český lidový rytmický hudební nástroj, původem z Chodska. Patří do skupiny bicích nástrojů blanozvučných (membranofony), s neurčitou výškou tónu.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Fanfrnoch ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fanfrnoch ve Wikimedia Commons

Najít slovo Fanfrnoch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Fanfrnoch na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fanfrnoch ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Fanfrnoch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanfrnoch například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Fanfrnoch? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fanfrnoch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fanfrnoch, odpověď na dotaz co je to Fanfrnoch?. Víte např. kdo to je Jiří Macháček? Znáte a víte kdo je Centrista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.