Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akryl. Co znamená odborný pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co je to Akryl? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Akryl?

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.


Co je to Akryl? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Akryl. Co znamená odborný pojem Akryl z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Akryl? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Akryl se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: slovo, co znamená, definice pojmu, termín, popis, definice, informace, materiály, heslo, terminus technicus, co je to Akryl?, co to je, wiki, synonymum, odborný výraz, lexikon, terminologie, odborné názvosloví


Pojem Akryl je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít pojem Akryl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Akryl ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Akryl na Youtube

Najít výraz Akryl ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Akryl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Akryl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akryl například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Akryl? resp. co přesně označuje termín Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Komtur? Znáte a víte kdo je Maloměšťák? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem