Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co to je Akryl? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Akryl?

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.


Co je to Akryl? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Akryl se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: slovník, heslo, odborné názvosloví, popis, význam, definice, význam pojmu, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, formulace, Akryl, synonymum, terminologie, pojem, termín, vysvětlení, přesný význam


Pojem Akryl je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Akryl ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Akryl na Google.cz

Vyhledat termín Akryl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Akryl ve Wikislovníku

Hledat pojem Akryl ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Akryl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akryl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Akryl? resp. jaká je definice termínu Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Leona Machálková? Znáte a víte kdo je Izák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem