Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akryl. Co znamená odborný pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co je to Akryl? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Akryl

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.


Co je to Akryl? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Akryl. Co znamená odborný pojem Akryl z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Akryl se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, informace, materiály, materiály, termín, Akryl, wiki, přesný výraz, odborný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu, co je to Akryl?, přesný význam, lexikon, terminus technicus, názvosloví, význam pojmu


Pojem Akryl je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akryl ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Akryl ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Akryl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akryl ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Akryl ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Akryl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akryl například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Akryl? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Immanuel Kant? Znáte a víte kdo je Porodní asistentka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem