Co je to?
Definice výrazu, termínu Akryl. Co znamená odborný pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co je Akryl?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Akryl

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.


Co je to Akryl? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Akryl. Co znamená odborný pojem Akryl z kategorie Materiály?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Akryl je v kategorii materiály

Klíčová slova: informace, co to je, termín, definice pojmu, co je to Akryl?, formulace, význam slova, materiály, slovo, terminologie, definice, synonymum, přesný význam, význam, slovník, wiki, popis, terminus technicus


Pojem Akryl je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Akryl

Najít termín Akryl ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Akryl ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Akryl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Akryl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Akryl ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Akryl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Akryl například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je význam slova Akryl? resp. co znamená Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Vlastimil Vondruška? Znáte a víte kdo je Maloměšťák? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Akryl i v jiné části webu než je kategorie materiály. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, mohér, akryl, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem