Co je to?
Definice odborného termínu, slova Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co je Akryl? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Akryl?

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.


Co je to Akryl? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Akryl patří do sekce materiály

Klíčová slova: slovník, definice, co je to Akryl?, materiály, Akryl, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, význam slova, slovo, odborné názvosloví, definice pojmu, lexikon, co to je, popis, heslo, význam, co znamená


Pojem Akryl je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Akryl v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Akryl ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Akryl na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akryl ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Akryl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Akryl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Akryl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Akryl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Akryl? resp. co se skrývá pod slovem Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Bohumil Sekla? Znáte a víte kdo je Maloměšťák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem