Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Co to je Akryl? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Akryl?

1) Akryl je syntetické vlákno, které se často používá ve směsi s vlnou na výrobu pleteného zboží. Nevýhodou akrylu je sklon ke žmolkování.
2) Akrylová barva je typ barvy užívaný v umělecké malbě. Vyrábí se z polyakrylové pryskyřice. Dá se ředit vodou a po zaschnutí je tato barva voděodolná.


Co je to Akryl? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Akryl. Co znamená pojem Akryl z kategorie Materiály?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Akryl je v sekci Materiály

Klíčová slova: formulace, popis, slovník, definice pojmu, slovo, vysvětlení, co znamená, informace, význam pojmu, význam, definice, termín, odborné názvosloví, význam slova, odborný výraz, Akryl, heslo, co to je


Pojem Akryl je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Akryl v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Akryl ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Akryl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Akryl na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Akryl ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Akryl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Akryl ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Akryl například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Akryl? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Akryl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akryl, odpověď na dotaz co je to Akryl?. Víte např. kdo to je Herec? Znáte a víte kdo je Izák? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem