Co je to?
Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Co je to Aprobace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Aprobace?

Aprobace je pojem, který má více významů. Může se jednat o schválení, kvalifikaci, ale nejčastěji se užívá v souvislosti se způsobilostí k výuce konkrétního předmětu na určitém stupni školy. Tato aprobace se získává při úspěšném ukončení studia, které je pro aprobaci a stupeň předepsáno.
Podle splnění předepsané aprobace a délky praxe jsou učitelé zařazováni do platových stupňů. Aprobaci mívají učitelé většinou pro jeden nebo dva předměty, mohou si ji dalším studiem rozšiřovat.


Co je to Aprobace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Aprobace? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Aprobace se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, slovník, co je to Aprobace?, význam, slovo, Školství, co to je, terminologie, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, přesný význam, terminus technicus, informace, význam slova, heslo, pojem


Pojem Aprobace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Aprobace

Zkusit najít výraz Aprobace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Aprobace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aprobace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aprobace ve Wikislovníku

Hledat termín Aprobace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Aprobace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aprobace například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Aprobace? resp. co vlastně znamená slovo Aprobace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aprobace, odpověď na dotaz co je to Aprobace?. Víte např. kdo to je Lou Fanánek Hagen? Znáte a víte kdo je Lužičký Srb? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.