Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Co je to Aprobace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Aprobace?

Aprobace je pojem, který má více významů. Může se jednat o schválení, kvalifikaci, ale nejčastěji se užívá v souvislosti se způsobilostí k výuce konkrétního předmětu na určitém stupni školy. Tato aprobace se získává při úspěšném ukončení studia, které je pro aprobaci a stupeň předepsáno.
Podle splnění předepsané aprobace a délky praxe jsou učitelé zařazováni do platových stupňů. Aprobaci mívají učitelé většinou pro jeden nebo dva předměty, mohou si ji dalším studiem rozšiřovat.


Co je to Aprobace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Aprobace? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Aprobace je v kategorii Školství

Klíčová slova: definice pojmu, termín, význam slova, terminologie, co je to Aprobace?, slovník, heslo, popis, odborné názvosloví, terminus technicus, definice, pojem, slovo, význam pojmu, formulace, přesný význam, co znamená, vysvětlení


Pojem Aprobace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Aprobace doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Aprobace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Aprobace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Aprobace na Google.cz

Hledat slovo Aprobace ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Aprobace na Youtube

Hledat termín Aprobace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aprobace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní již víte co znamená slovo Aprobace? resp. co je to Aprobace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aprobace, odpověď na dotaz co je to Aprobace?. Víte např. kdo to je Harlekýn? Znáte a víte kdo je Jiří Hrzán? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.