Co je to?
Odborný výraz, definice slova Aprobace. Co znamená slovo Aprobace z kategorie Školství?

Co je Aprobace? Definice pojmu

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Aprobace

Aprobace je pojem, který má více významů. Může se jednat o schválení, kvalifikaci, ale nejčastěji se užívá v souvislosti se způsobilostí k výuce konkrétního předmětu na určitém stupni školy. Tato aprobace se získává při úspěšném ukončení studia, které je pro aprobaci a stupeň předepsáno.
Podle splnění předepsané aprobace a délky praxe jsou učitelé zařazováni do platových stupňů. Aprobaci mívají učitelé většinou pro jeden nebo dva předměty, mohou si ji dalším studiem rozšiřovat.


Co je to Aprobace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Aprobace. Co znamená slovo Aprobace z kategorie Školství?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Aprobace patří do kategorie Školství

Klíčová slova: Školství, odborný výraz, popis, lexikon, wiki, co to je, přesný význam, definice, slovník, názvosloví, co znamená, co je to Aprobace?, definice pojmu, formulace, význam, synonymum, slovo, termín


Pojem Aprobace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Aprobace v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aprobace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Aprobace ve Wikislovníku

Najít pojem Aprobace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Aprobace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aprobace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Aprobace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aprobace například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Aprobace? resp. co přesně označuje termín Aprobace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aprobace, odpověď na dotaz co je to Aprobace?. Víte např. kdo to je Josef Kokta? Znáte a víte kdo je Josif Stalin? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aprobace v jiné sekci než Školství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.