Co je to?
Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Co je to Aprobace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Aprobace

Aprobace je pojem, který má více významů. Může se jednat o schválení, kvalifikaci, ale nejčastěji se užívá v souvislosti se způsobilostí k výuce konkrétního předmětu na určitém stupni školy. Tato aprobace se získává při úspěšném ukončení studia, které je pro aprobaci a stupeň předepsáno.
Podle splnění předepsané aprobace a délky praxe jsou učitelé zařazováni do platových stupňů. Aprobaci mívají učitelé většinou pro jeden nebo dva předměty, mohou si ji dalším studiem rozšiřovat.


Co je to Aprobace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aprobace patří do sekce Školství

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, slovo, slovník, odborný výraz, informace, co je to Aprobace?, termín, formulace, význam slova, vysvětlení, terminologie, wiki, přesný význam, pojem, definice, názvosloví, lexikon


Pojem Aprobace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Aprobace na Youtube

Najít termín Aprobace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Aprobace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Aprobace ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Aprobace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Aprobace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aprobace například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Aprobace? resp. co přesně znamená slovo Aprobace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aprobace, odpověď na dotaz co je to Aprobace?. Víte např. kdo to je Chuligán? Znáte a víte kdo je Františka Čížková? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.