Co je to?
Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Co je to Aprobace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Aprobace

Aprobace je pojem, který má více významů. Může se jednat o schválení, kvalifikaci, ale nejčastěji se užívá v souvislosti se způsobilostí k výuce konkrétního předmětu na určitém stupni školy. Tato aprobace se získává při úspěšném ukončení studia, které je pro aprobaci a stupeň předepsáno.
Podle splnění předepsané aprobace a délky praxe jsou učitelé zařazováni do platových stupňů. Aprobaci mívají učitelé většinou pro jeden nebo dva předměty, mohou si ji dalším studiem rozšiřovat.


Co je to Aprobace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aprobace je v sekci Školství

Klíčová slova: popis, terminus technicus, terminologie, odborný výraz, přesný výraz, názvosloví, Školství, lexikon, význam pojmu, formulace, Aprobace, přesný význam, význam slova, Školství, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, co to je


Pojem Aprobace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Aprobace doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Aprobace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Aprobace ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aprobace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aprobace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Aprobace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Aprobace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aprobace například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Aprobace? resp. co znamená slovo Aprobace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aprobace, odpověď na dotaz co je to Aprobace?. Víte např. kdo to je Nefritový císař? Znáte a víte kdo je Františka Čížková? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.