Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Co je to Aprobace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aprobace

Aprobace je pojem, který má více významů. Může se jednat o schválení, kvalifikaci, ale nejčastěji se užívá v souvislosti se způsobilostí k výuce konkrétního předmětu na určitém stupni školy. Tato aprobace se získává při úspěšném ukončení studia, které je pro aprobaci a stupeň předepsáno.
Podle splnění předepsané aprobace a délky praxe jsou učitelé zařazováni do platových stupňů. Aprobaci mívají učitelé většinou pro jeden nebo dva předměty, mohou si ji dalším studiem rozšiřovat.


Co je to Aprobace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Aprobace? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Aprobace patří do sekce Školství

Klíčová slova: lexikon, heslo, slovo, význam, termín, synonymum, přesný význam, význam slova, co to je, význam pojmu, Aprobace, popis, co znamená, co je to Aprobace?, názvosloví, terminus technicus, pojem, odborné názvosloví


Pojem Aprobace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Aprobace

Vyhledat heslo Aprobace na Google.cz

Hledat pojem Aprobace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Aprobace ve Wikislovníku

Vyhledat termín Aprobace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Aprobace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aprobace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aprobace například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Aprobace? resp. co se skrývá pod slovem Aprobace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aprobace, odpověď na dotaz co je to Aprobace?. Víte např. kdo to je David Hume? Znáte a víte kdo je Rozhodce? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.