Co je to?
Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Co je to Aprobace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Aprobace

Aprobace je pojem, který má více významů. Může se jednat o schválení, kvalifikaci, ale nejčastěji se užívá v souvislosti se způsobilostí k výuce konkrétního předmětu na určitém stupni školy. Tato aprobace se získává při úspěšném ukončení studia, které je pro aprobaci a stupeň předepsáno.
Podle splnění předepsané aprobace a délky praxe jsou učitelé zařazováni do platových stupňů. Aprobaci mívají učitelé většinou pro jeden nebo dva předměty, mohou si ji dalším studiem rozšiřovat.


Co je to Aprobace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aprobace. Co znamená odborný pojem Aprobace z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Aprobace? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aprobace je v sekci Školství

Klíčová slova: vysvětlení, definice, slovo, co je to Aprobace?, odborné názvosloví, přesný výraz, termín, heslo, terminologie, přesný význam, význam, terminus technicus, pojem, definice pojmu, formulace, Školství, informace, odborný výraz


Pojem Aprobace je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aprobace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Aprobace ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Aprobace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Aprobace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Aprobace ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Aprobace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aprobace například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Aprobace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aprobace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aprobace, odpověď na dotaz co je to Aprobace?. Víte např. kdo to je Robert Fisk? Znáte a víte kdo je Cajzl? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.