Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Slovo souřadné. Co znamená pojem Slovo souřadné z kategorie Český jazyk?

Co to je Slovo souřadné? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Slovo souřadné?

Slovo souřadné je takové příbuzné slovo, které je s dalšími slovy na stejné úrovni a patří ke společnému nadřazenému slovu. Jde o pojmenování z oblasti jazykovědy.
Ta definuje souřadné slovo jako takové slovo, které je s jinými slovy spojené, ale není na nich závislé významově nebo gramaticky. Souřadné slovo se může dále rozvíjet a může existovat i jako samostatné slovo.


Odborný termín, výraz, slovo Slovo souřadné. Co znamená pojem Slovo souřadné z kategorie Český jazyk?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Slovo souřadné patří do kategorie Český jazyk

Klíčová slova: odborné názvosloví, informace, heslo, Slovo souřadné, odborný výraz, přesný výraz, pojem, wiki, význam slova, termín, slovník, definice pojmu, Český jazyk, lexikon, formulace, terminologie, Český jazyk, vysvětlení


Pojem Slovo souřadné je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Slovo souřadné ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Slovo souřadné na Youtube

Vyhledat termín Slovo souřadné ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Slovo souřadné na Google.cz

Zkusit najít slovo Slovo souřadné ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Slovo souřadné ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slovo souřadné například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Slovo souřadné? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Slovo souřadné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slovo souřadné, odpověď na dotaz co je to Slovo souřadné?. Víte např. kdo to je Ben Stiller? Znáte a víte kdo je Mudrlant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Český jazyk). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.