Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slovo souřadné. Co znamená slovo Slovo souřadné z kategorie Český jazyk?

Co je Slovo souřadné?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Slovo souřadné?

Slovo souřadné je takové příbuzné slovo, které je s dalšími slovy na stejné úrovni a patří ke společnému nadřazenému slovu. Jde o pojmenování z oblasti jazykovědy.
Ta definuje souřadné slovo jako takové slovo, které je s jinými slovy spojené, ale není na nich závislé významově nebo gramaticky. Souřadné slovo se může dále rozvíjet a může existovat i jako samostatné slovo.


Co je to Slovo souřadné? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Slovo souřadné. Co znamená slovo Slovo souřadné z kategorie Český jazyk?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento text (Slovo souřadné) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Slovo souřadné patří do kategorie Český jazyk

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, definice, definice pojmu, terminus technicus, terminologie, slovo, formulace, synonymum, co to je, význam, Slovo souřadné, wiki, informace, přesný význam, lexikon, co je to Slovo souřadné?, přesný výraz


Pojem Slovo souřadné je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Slovo souřadné ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Slovo souřadné ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Slovo souřadné na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Slovo souřadné ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slovo souřadné ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Slovo souřadné ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Slovo souřadné například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už víte co znamená Slovo souřadné? resp. co označuje slovo Slovo souřadné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slovo souřadné, odpověď na dotaz co je to Slovo souřadné?. Víte např. kdo to je Patriot? Znáte a víte kdo je Uzurpátor? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Český jazyk). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Český jazyk, česká vlajka vlaje, slovo souřadné, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.