Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hypertonický nápoj. Co znamená pojem Hypertonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Hypertonický nápoj? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Hypertonický nápoj?

Hypertonický nápoj patří k tekutinám, jejichž požívání by mělo být velice opatrné. Při nevhodném používání se narušuje vnitřní rovnováha organizmu a dochází ke snížení výkonnosti. Hypertonický nápoj je dobré použít pouze v době, kdy organizmu schází velké množství elektrolytů, ne však přímo v průběhu zátěže.
Při fyzické zátěži je nutno hypertonický nápoj patřičně naředit. Tento nápoj má vyšší osmotický tlak než tělesné tekutiny. Jeho hlavním úkolem je vyrovnání hladiny krevního cukru a dodání energie.


Co je to Hypertonický nápoj? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Hypertonický nápoj. Co znamená pojem Hypertonický nápoj z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hypertonický nápoj se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: lexikon, synonymum, co to je, definice pojmu, význam, informace, terminologie, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, terminus technicus, popis, heslo, vysvětlení, odborné názvosloví, význam slova, význam pojmu


Pojem Hypertonický nápoj je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hypertonický nápoj lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Hypertonický nápoj na Youtube

Hledat výraz Hypertonický nápoj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Hypertonický nápoj ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Hypertonický nápoj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Hypertonický nápoj ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Hypertonický nápoj ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hypertonický nápoj například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Hypertonický nápoj? resp. co znamená slovo Hypertonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypertonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Hypertonický nápoj?. Víte např. kdo to je Salma Hayek? Znáte a víte kdo je Jaroslav Kmenta? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.