Co je to?
Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Územní rozhodnutí?

Územní rozhodnutí je výsledkem územního řízení. Musí být zveřejněno písemně nebo veřejnou vyhláškou. Jedná se o rozhodnutí o umisťování staveb, využití území, ochraně zájmů území, dělení a zcelování pozemků.
Řízení, které vede k územnímu rozhodnutí, vede stavební úřad. Je požadováno pouze tehdy, jestliže jde o případ, který má významný vliv na okolí a životní prostředí. Ještě před vydáním rozhodnutí má každý občan právo se k řízení vyjádřit.


Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Územní rozhodnutí můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Územní rozhodnutí je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, Územní rozhodnutí, Stavebnictví, odborné názvosloví, pojem, význam, co to je, Stavebnictví, lexikon, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, popis, terminologie, terminus technicus, heslo, slovo, slovník


Pojem Územní rozhodnutí je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Územní rozhodnutí ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Územní rozhodnutí na Google.cz

Hledat pojem Územní rozhodnutí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Územní rozhodnutí ve Wikislovníku

Najít termín Územní rozhodnutí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Územní rozhodnutí na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Územní rozhodnutí například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Územní rozhodnutí? resp. co přesně znamená slovo Územní rozhodnutí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Územní rozhodnutí, odpověď na dotaz co je to Územní rozhodnutí?. Víte např. kdo to je Cracker? Znáte a víte kdo je Hédonista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Územní rozhodnutí i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.