Co je to?
Výraz, termín, definice slova Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Územní rozhodnutí?

Územní rozhodnutí je výsledkem územního řízení. Musí být zveřejněno písemně nebo veřejnou vyhláškou. Jedná se o rozhodnutí o umisťování staveb, využití území, ochraně zájmů území, dělení a zcelování pozemků.
Řízení, které vede k územnímu rozhodnutí, vede stavební úřad. Je požadováno pouze tehdy, jestliže jde o případ, který má významný vliv na okolí a životní prostředí. Ještě před vydáním rozhodnutí má každý občan právo se k řízení vyjádřit.


Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Územní rozhodnutí můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Územní rozhodnutí je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: co to je, definice, odborné názvosloví, stavebnictví, slovník, přesný význam, terminus technicus, lexikon, odborný výraz, názvosloví, wiki, terminologie, význam pojmu, stavebnictví, synonymum, přesný výraz, definice pojmu, formulace


Pojem Územní rozhodnutí je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Územní rozhodnutí ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Územní rozhodnutí ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Územní rozhodnutí na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Územní rozhodnutí ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Územní rozhodnutí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Územní rozhodnutí ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Územní rozhodnutí například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Územní rozhodnutí? resp. co se přesně ukrývá za slovem Územní rozhodnutí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Územní rozhodnutí, odpověď na dotaz co je to Územní rozhodnutí?. Víte např. kdo to je Morgan Wallen? Znáte a víte kdo je Vladimír Kovář? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.