Co je to?
Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Územní rozhodnutí?

Územní rozhodnutí je výsledkem územního řízení. Musí být zveřejněno písemně nebo veřejnou vyhláškou. Jedná se o rozhodnutí o umisťování staveb, využití území, ochraně zájmů území, dělení a zcelování pozemků.
Řízení, které vede k územnímu rozhodnutí, vede stavební úřad. Je požadováno pouze tehdy, jestliže jde o případ, který má významný vliv na okolí a životní prostředí. Ještě před vydáním rozhodnutí má každý občan právo se k řízení vyjádřit.


Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Územní rozhodnutí je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: informace, přesný význam, formulace, definice, popis, co je to Územní rozhodnutí?, Územní rozhodnutí, Stavebnictví, definice pojmu, co znamená, co to je, slovo, terminus technicus, wiki, termín, názvosloví, slovník, význam


Pojem Územní rozhodnutí je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Územní rozhodnutí ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Územní rozhodnutí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Územní rozhodnutí ve Wikipedii

Zkusit najít termín Územní rozhodnutí na Google.cz

Hledat výraz Územní rozhodnutí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Územní rozhodnutí ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Územní rozhodnutí například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Územní rozhodnutí? resp. co znamená slovo Územní rozhodnutí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Územní rozhodnutí, odpověď na dotaz co je to Územní rozhodnutí?. Víte např. kdo to je Zdeněk Škromach? Znáte a víte kdo je Hédonista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.