Co je to?
Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Územní rozhodnutí

Územní rozhodnutí je výsledkem územního řízení. Musí být zveřejněno písemně nebo veřejnou vyhláškou. Jedná se o rozhodnutí o umisťování staveb, využití území, ochraně zájmů území, dělení a zcelování pozemků.
Řízení, které vede k územnímu rozhodnutí, vede stavební úřad. Je požadováno pouze tehdy, jestliže jde o případ, který má významný vliv na okolí a životní prostředí. Ještě před vydáním rozhodnutí má každý občan právo se k řízení vyjádřit.


Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Územní rozhodnutí? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Územní rozhodnutí je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, slovník, termín, lexikon, definice pojmu, terminologie, wiki, odborný výraz, co znamená, popis, definice, význam, terminus technicus, synonymum, informace, přesný význam, vysvětlení


Pojem Územní rozhodnutí je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Územní rozhodnutí

Najít slovo Územní rozhodnutí ve vyhledávači Qwant

Najít termín Územní rozhodnutí ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Územní rozhodnutí ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Územní rozhodnutí ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Územní rozhodnutí na Youtube

Zkusit najít termín Územní rozhodnutí ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Územní rozhodnutí například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Územní rozhodnutí? resp. co vlastně znamená slovo Územní rozhodnutí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Územní rozhodnutí, odpověď na dotaz co je to Územní rozhodnutí?. Víte např. kdo to je Sodomita? Znáte a víte kdo je Hédonista? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.