Co je to?
Definice výrazu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Co to je Ripple? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ripple?

Ripple je název kryptoměny a také platební sítě, v níž je tento způsob platby možno použít. Jde o celosvětový otevřený software, díky němuž je možno posílat peníze okamžitě a bez poplatků. Ripple umožňuje měnit kryptoměnu za tradiční finance, někdy i za komodity.
Síť funguje online od roku 2012. odlišuje se od klasických kryptoměn, protože nečiní rozdíl mezi klasickými penězi a kryptoměnami.


Co je to Ripple? Význam slova, termín, Definice výrazu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Ripple? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ripple je v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, definice pojmu, co je to Ripple?, informace, definice, přesný význam, vysvětlení, wiki, Internet, heslo, význam slova, Ripple, odborný výraz, slovník


Pojem Ripple je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ripple? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

XRP je označení pro kryptoměnu (XRP). XRP je nativní kryptoměnou sítě s názvem XRP Ledger, která funguje na základě kryptografie, distribuovaných záznamů v peer-to-peer síti a otevřeného softwaru. Síť XRP Ledger vznikla v roce 2012 a při jejím spuštění bylo vytvořeno 100 miliard jednotek XRP. Jejich počet ale neustále klesá, XRP bude čím dál méně.

Další informační zdroje

Hledat heslo Ripple ve Wikizdrojích

Najít slovo Ripple ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Ripple ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Ripple ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Ripple na Google.cz

Vyhledat pojem Ripple ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ripple například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ripple? resp. jaký je význam slova Ripple? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ripple, odpověď na dotaz co je to Ripple?. Víte např. kdo to je Vývojář? Znáte a víte kdo je Administrátor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.