Co je to?
Definice výrazu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Co to je Ripple? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ripple

Ripple je název kryptoměny a také platební sítě, v níž je tento způsob platby možno použít. Jde o celosvětový otevřený software, díky němuž je možno posílat peníze okamžitě a bez poplatků. Ripple umožňuje měnit kryptoměnu za tradiční finance, někdy i za komodity.
Síť funguje online od roku 2012. odlišuje se od klasických kryptoměn, protože nečiní rozdíl mezi klasickými penězi a kryptoměnami.


Co je to Ripple? Význam slova, termín, Definice výrazu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ripple patří do sekce Internet

Klíčová slova: wiki, význam, termín, terminus technicus, pojem, slovo, názvosloví, terminologie, co znamená, přesný význam, heslo, význam slova, Ripple, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, slovník, definice


Pojem Ripple je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Ripple můžete dozvědět následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

XRP je označení pro kryptoměnu (XRP). XRP je nativní kryptoměnou sítě s názvem XRP Ledger, která funguje na základě kryptografie, distribuovaných záznamů v peer-to-peer síti a otevřeného softwaru. Síť XRP Ledger vznikla v roce 2012 a při jejím spuštění bylo vytvořeno 100 miliard jednotek XRP. Jejich počet ale neustále klesá, XRP bude čím dál méně.

Další informační zdroje o slovu Ripple

Hledat pojem Ripple ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Ripple na Google.cz

Najít výraz Ripple ve Wikislovníku

Najít termín Ripple ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ripple ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Ripple ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ripple například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ripple? resp. co je to Ripple? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ripple, odpověď na dotaz co je to Ripple?. Víte např. kdo to je Stanislav Hložek? Znáte a víte kdo je Velezrádce? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.