Co je to?
Definice výrazu, termínu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Co je Ripple? Význam slova

Co znamená termín Ripple? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ripple je název kryptoměny a také platební sítě, v níž je tento způsob platby možno použít. Jde o celosvětový otevřený software, díky němuž je možno posílat peníze okamžitě a bez poplatků. Ripple umožňuje měnit kryptoměnu za tradiční finance, někdy i za komodity.
Síť funguje online od roku 2012. odlišuje se od klasických kryptoměn, protože nečiní rozdíl mezi klasickými penězi a kryptoměnami.


Co je to Ripple? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ripple. Co znamená odborný pojem Ripple z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Zaujala vás definice slova Ripple? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Ripple je v kategorii internet

Klíčová slova: informace, Ripple, internet, názvosloví, odborný výraz, přesný výraz, význam, co je to Ripple?, wiki, co znamená, terminologie, definice, slovo, význam slova, lexikon, přesný význam, význam pojmu, slovník


Pojem Ripple je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ripple? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

XRP je označení pro kryptoměnu (XRP). XRP je nativní kryptoměnou sítě s názvem XRP Ledger, která funguje na základě kryptografie, distribuovaných záznamů v peer-to-peer síti a otevřeného softwaru. Síť XRP Ledger vznikla v roce 2012 a při jejím spuštění bylo vytvořeno 100 miliard jednotek XRP. Jejich počet ale neustále klesá, XRP bude čím dál méně.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Ripple ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ripple ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Ripple ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ripple ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Ripple ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Ripple na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ripple například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená Ripple? resp. co vlastně znamená slovo Ripple? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ripple, odpověď na dotaz co je to Ripple?. Víte např. kdo to je Svatý Augustin? Znáte a víte kdo je Epikúros? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ripple i jinde než v sekci než v internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.